Jednoduché ocelové fasádní rámové lešení SPRINT - pronájem, prodej i montáž

SCASERV a.s.

Jednoduché ocelové fasádní rámové lešení SPRINT - pronájem, prodej i montáž

SCASERV a.s.SCASERV – Váš specialista v oblasti bednění a lešení sídlí v Brně na nové adrese

Český specialista v oboru bednění a lešení, kterou je renomovaná společnost SCASERV a.s., otevřela svou novou pobočku v Brně Ivanovicích, Jahodové ulici 31, kde díky velkému areálu poskytuje služby na té nejvyšší možné úrovni.

Služby v oblasti lešení a bednění, SCASERV a.s.

Kompletní sortiment lešení a bednění s kvalitním zázemím v Brně

Prostory v nové pobočce jsou dostatečně rozlehlé i pro veškeré služby, které společnost SCASERV a.s. poskytuje. Jedná se tedy zejména o prodej a pronájem sortimentu v oboru lešení a bednění. K čemuž patří fasádní rámové lešení SPRINT, mobilní hliníkové věže BoSS, modulové lešení CUPLOK, stěnové bednění LOGIK 50, mobilní schodiště SafeStep, nosníkové bednění stropů a průvlaků SCAFLEX, systém mobilního oplocení, schodišťové věže (R-modul, Cuplok), přechodové lávky SafeBridge, ochrana volného okraje (SafaGuard). Kvalitní zázemí v Brně-Ivanovicích, Jahodové 31, najdou nejen zákazníci, ale také zaměstnanci této renomované firmy.

Otevření nových prostorů pobočky v Brně


Služby v oboru lešení a bednění nově v Brně

Roku 2012 zahájila v Ostravě svou činnost akciová společnost SCASERV. Za dobu své činnosti se propracovala mezi přední společnosti, které poskytují služby v oboru lešení a bednění nejen v České republice, ale také na Slovensku a v Polsku. Tyto úspěchy dovolují rozšiřování o další pobočky. Počátkem roku 2017 zakoupila společnost pozemek o rozloze 16.498 metrů čtverečních, aby mohla právě jednu z poboček otevřít. Jedná se o Brněnské Ivanovice, kde v Jahodové ulici vyrostl nový moderní areál, který umožňuje pohodlnou nakládku a vykládku lešení a bednění. Ve zmíněném areálu je možné odbavovat najednou i velký počet nákladních automobilů, včetně manipulace s materiálem.

Více o společnosti SCASERV a.s.


Pouze špičkoví odborníci

Společnost si velmi zakládá na tom, že v jejích řadách pracují pouze vysoce odborně připravení spolupracovníci. To umožňuje trvale a komplexně zajišťovat požadavky klientů, kteří vyžadují pouze technologicky špičkové produkty. Společnost SCASERV a.s. svým přístupem a prací navázala na dlouhodobou tradici společností SGB, Hünnebeck a Harso. Veškeré produkty a služby jsou prvotřídní i z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.scaserv.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Komplexní služby, odborný tým a vlastní bohatý sortiment produktů. Na kvalitní lešenářské systémy od společnosti SCASERV se mohou zákazníci spolehnout už od roku 2012. Provozovny v Praze, Brně a Ostravě zajišťují špičkové zboží z oblasti lešení, stropního a stěnového bednění či mobilního oplocení. Potřebujete zařídit montáž, prodej či pronájem lešení? Spolehněte se na profesionalitu a špičkovou kvalitu produktů firmy SCASERV.

Vydáno 02.02.2017
I ocelové schodiště může být mobilní

I ocelové schodiště může být mobilní

Určitě jste se už někdy setkali s problémem, že na některá místa se nedostanete, i kdybyste se snažili sebevíc. S takovými situacemi se setkáváme hlavně na stavbách. Nejde jen o nedostupnost míst, ale také o naše pohodlí, které často přizpůsobujeme dané situaci. Tomu je ale konec díky novince společnosti SCASERV - skládací ocelové schodiště, které zdolává převýšení až několik metrů.

Vydáno 30.05.2014
Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Na stavbě se pracovníci setkávají s celou řadou rizik, kvůli kterým je potřeba bezpodmínečně dodržovat zásady bezpečnosti práce. Není asi potřeba příliš vysvětlovat, proč je například takové přeskakování výkopů doslova nepřípustné. Z tohoto důvodu je velmi důležité u každé stavby zajistit stabilní přechodovou lávku přes výkop. Není ale lávka jako lávka - také v přechodových lávkách totiž mohou existovat rozdíly, a to nejen z hlediska materiálu. Pojďme si o této problematice říci pár slov.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 28.06.2018
81 Zhlédnutí
Topováno 23.04.2020