Zařízení pro výrobu pitné vody Praha

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Zařízení pro výrobu pitné vody Praha

Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.

Povrchové úpravy kovových i plastových předmětů, W.P.E. a.s.

Úpravy povrchů pro zlepšení jejich vlastností

Galvanizace se provádí z několika možných důvodů. Jeden z nich je určen spíše pro krásu upravovaných předmětů a druhý pro účelnost. Pomocí galvanizace se předměty mohou stát na první pohled luxusnějšími. Což je například zlacení nebo stříbření. Jak bylo řečeno, druhým důvodem je účelnost. V tomto to případě znamená zvýšení odolnosti proti nežádoucím vlivům. Tudíž hovoříme o niklování, zinkování a platinování. Před samotným procesem je zapotřebí předmět připravit tím, že se zbaví nečistot mechanickým způsobem. Chemická část procesu ho očistí od zoxidovaných povrchů a také ho dostatečně odmastí.

Kompletní galvanické a mořicí linky


Kompletní služby

V České republice je několik firem, které se zabývají výrobou linek pro možnost galvanizace. Jednou z nich je i firma W.P.E. a.s., která vytváří kvalitní kompletní galvanické a mořicí linky pro tyto účely. Rozsah jejích činností je obrovský. Galvanické linky jsou jedním z oborů, kterým se zabývají. Z jejich dílen vychází nejen technika, která je určena pro galvanizaci, ale také žárové zinkovny, fosfátovny a lakovny. Jsou schopni dodat i příslušné chemikálie, které se při zmíněných procesech používají. Dalším polem jejich působnosti je i vyrábění strojů na odmašťování a regeneračních linek.

Více o firmě W.P.E. a.s.


Připraveno k okamžitému spuštění provozu

Povrchové úpravy kovů a plastů požadují pro správný technologický postup i výsledek výrobní provozní vodu. Firma W.P.E. a.s. sídlící v Praze - Běchovicích, konstruuje pro tyto účely výrobny provozní vody. Použitou vodu není možné z důvodu ochrany životního prostředí jen tak vypustit zpět do přírody. Proto je zapotřebí ještě nákup čistírny odpadních vod. Všechny linky a zařízení vycházejí z těchto dílem s projekčními i provádějícími projektovými podklady. Zaučení obsluhy je rovněž v náplni práce. Zadavatel zakázky pak přejímá linku, která je připravena k okamžitému použití i se zaučenou obsluhou.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.wpe.cz

Vydáno 27.05.2018
59 Zhlédnutí
Topováno 01.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.
Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky
V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody
S přibývajícím znečištěním vod je stále větší apel na výkonné a šetrné čistírny odpadních vod, s čímž velmi úzce souvisí výroba pitné vody. Společnost W.P.E. a.s. se zabývá návrhem konkrétního technologického řešení čistírny odpadních vod, přičemž využívá high-end postupy, které jsou kryty patenty. ...

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb
Voda má mnoho vlastností, z nichž některé jsou více a některé méně vhodné pro pití, zalévání květin, napájení zvířat či různé průmyslové provozy. Společnost W.P.E. však umí vyrobit vodu přesně takovou, jakou potřebujete.
PODSTRÁNKY

Čistírny odpadních vod

Čistírny odpadních vod
Biologické a chemické čistírny odpadních vod, mobilní odsolovací jednotky

Galvanické linky

Galvanické linky
Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

Servisní činnost

Servisní činnost
Servis technologií čištění odpadních vod, rekonstrukce čističek odpadních vod
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA W.P.E. a.s. Water Purification Engineering
WEBOVÁ STRÁNKA
W.P.E. a.s.
www.wpe.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Podnikatelská 565 (Areál VÚ Běchovice 10A)
Praha 9 - Běchovice 190 00

wpe@wpepraha.com
+420 281 861 611


Najdete nás také zde:

ARES
captcha