Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

Všude, kde máme v úmyslu posedět si trochu delší dobu, vyžadujeme pohodlí. Kvalitní sedadla a křesla, která vycházejí z dílen moravské firmy HOKO-VH s.r.o. pohodlné posezení zaručují. To ale rozhodně není jediné plus, které tato renomovaná společnost svým zákazníkům přináší.

Kvalitní sedadla a křesla, HOKO-VH s.r.o.

Pohodlí pro naše těla

Současný návštěvník kina nebo divadla nechce pouze silný kulturní zážitek, ale také dostatečné pohodlí při jeho sledování. Chce si užít jak duševně, tak i dopřát odpočinku svému unavenému tělu. Co by bylo platné, že by kulturní prožitek byl naprosto dokonalý a silný, pokud by ho rušila otlačená záda nebo i jiná část těla. Je pravda, že jsme v dnešním moderním světě tak trochu zhýčkaní, ale to přeci není důvod k tomu, abychom si pohodlí odpírali. Uspěchaná doba i tak na nás klade dost vysoké požadavky. Už více než dvacet let se o pohodu při sezení stará firma HOKO-VH s.r.o., která navrhuje, vyrábí a také montuje sedadla a křesla, která se vyznačují pouze tou nejvyšší kvalitou. Jejich výrobky ale nenajdeme pouze ve zmíněných stáncích kultury, ale také ve víceúčelových halách, školních posluchárnách, učebnách a sportovních halách.

Česká sedadla nejvyšší kvality


Křesla a sedadla v široké škále barev

Sedadla moravské firmy HOKO-VH s.r.o. jsou vyráběna pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a látek. Kromě toho jsou k dispozici veškeré náhradní díly na tyto produkty. Právě díky tomu, že firma sídlí v České republice, není s těmito náhradními komponenty žádný problém. O dobrém jménu této společnosti a jejich kvalitní práci svědčí fakt, že klienti, kteří jednou s firmou spolupracovali, se k ní vrací s dalšími zakázkami. Ve vzorkovně si můžete prohlédnout opravdu velké množství všech možných vzorů i barev. Právě díky barevné rozmanitosti se křesla a sedadla hodí opravdu do každého interiéru i venkovních zařízení.

Křesla do kina, divadla - výroba, montáž, kvalita, dokonalost. RAL široká škála barev


Odborná konzultace zdarma

Při odborné konzultaci, která je bezplatná, se dozvíte odhad termínu dodání a montáže vámi vybraných sedadel. Stačí nastínit, jaké máte o konečném výsledku představy. Firma už dávno svým dobrým jménem překročila hranice našeho státu. Pokud byste navštívili Fuchspalast v rakouském St. Veith/Glan a usadili se tu, pak věřte, že právě tato křesla pocházejí z dílen firmy HOKO-VH s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hoko-vh.cz/

Vydáno 08.06.2018
328 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOKO-VH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HOKO-VH s.r.o.
www.hoko-vh.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Aktuality
Adresa

Adresa

Vlčnov 666
Vlčnov 687 61

hoko-vh@wo.cz
+420 572 675 037


Najdete nás také zde:

ARES
captcha