Rekuperační jednotky – příliv čerstvého vzduchu díky řízenému větrání

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.

Rekuperační jednotky – příliv čerstvého vzduchu díky řízenému větrání

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
bbklima99 s.r.o.
Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky,, MEDICASTO servis, s.r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Společnost bbklima99, s.r.o. působí na trhu již od roku 1999 a sídlí ve Znojmě. Obsahem činnosti je prodej, montáž a servis klimatizačního a vzduchotechnického zařízení, rekuperačního větrání a tepelných čerpadel. Kromě toho vykonává také projekční činnost v oblasti klimatizací a vzduchotechniky. Dále dodává a montuje filtrační zařízení pitné vody do domácností a provádí různé stavební práce.

Pevné místo na trhu v oblasti klimatizací a vzduchotechniky


Klimatizace značek FUJITSU a TOSHIBA

Většina moderních klimatizací je vybavena větráním, chlazením i vytápěním s možností nastavení podle aktuálního ročního období. Důležitá je při výběru nejen kvalita, ale také ochrana zdraví, která u klimatizací spočívá ve filtrování, zvlhčování a větrání vzduchu. To znamená, že čistí ovzduší v interiéru od alergenů, bakterií a pachů. Firma bbklima99, s.r.o. montuje klimatizace převážně značek FUJITSU a TOSHIBA, ale také LG, DAIKIN nebo SAMSUNG. Klimatizace mají tichý chod, výkonné chlazení a topení a jsou vysoce spolehlivé. Dokážou vytvořit kvalitní prostředí pro práci i relax.

Kvalitní a moderní klimatizace různých druhů


Druhy klimatizací podle potřeb zákazníka

Firma poskytuje široký sortiment klimatizací, ze kterých si vybere zákazník podle svých potřeb a možností. Jedná se o klimatizace nástěnné, podstropní, kazetové, parapetní, mezistropní, mobilní a kompaktní.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bbklima.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Obecně by se dalo říct, že klimatizace nepřivádí venkovní vzduch do budovy. Stará se o výměnu vzduchu již v místnosti. Díky přenosu energie, která se zde provádí, může vzduch různě upravovat a samozřejmě také chladit. Což je to nejdůležitější, proč si chceme klimatizaci pořídit.

Vydáno 02.06.2017
O montáž klimatizace i vzduchotechniky se postará firma bbklima99, s.r.o.

O montáž klimatizace i vzduchotechniky se postará firma bbklima99, s.r.o.

Klimatizace a vzduchotechnika, to jsou oblasti, kterým se věnuje firma bbklima99, s.r.o. Zajišťujeme prodej a montáž klimatizace a vzduchotechnického zařízení, rekuperace a tepelná čerpadla. Postaráme se také o servis veškerých produktů.

Vydáno 19.01.2017
Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Pro někoho je klimatizace příjemným luxusem, pro jiného nezbytnou záležitostí. Vzduchotechnika je pak takřka vždy nedílnou součástí všech průmyslových hal, ale i dřevopodniků a dalších specializovaných objektů. Při výběru klimatizace do jakéhokoliv interiéru je třeba zohlednit řadu kritérií a provést profesionální odbornou montáž. Již od roku 1999 působí na trhu firma bbklima99, s.r.o., která zajišťuje prodej, montáž i servis klimatizace a vzduchotechniky takřka po celé Moravě.

Vydáno 12.08.2015Vydáno 27.05.2018
259 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2020

Klimatizace

Klimatizace

Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis