Detail, na kterém záleží konečný výsledek

Současná doba dává mnoho prostoru odborníkům na designové návrhy interiérů i exteriérů. Můžeme mít nejnovější výstřelky, ale také například světla ve stylu retro. Co však zůstává vždy stejné, je požadavek na nejvyšší kvalitu. A pokud se k tomu přidá doprava zdarma, pak už není co řešit.

Závěsná svítidla, Svítidla Bachman

Vkus i účelnost

Moderní designéři vědí, že při navrhování jak interiéru, tak i exteriéru záleží opravdu na sebemenším detailu. Pokud by nebyl každý kousek i koutek dokonalý, celek by dopadl asi špatně. A některé z těch maličkostí se naplno projeví až v určitý okamžik. Například světlo. Přes den nemusí být špatný výběr až tak znatelný, ale sotva se rozsvítí, objeví se veškeré nedostatky. A to jak ve venkovním osvětlení, tak i například v koupelně. Tým společnosti Svítidla Bachman vás tohoto nežádoucího nedostatku dovede uchránit. V jejich nabídce jsou pouze vkusně řešená světla, která dodají lesk každému prostoru. Specializují se na industriální, vintage a dnes tolik oblíbená retro svítidla.

Osvětlení se zárukou 10 let od Svítídla Bachman


Záruka kvality

Zejména od venkovních světel vyžadujeme jejich dlouhou životnost. Co by bylo platné, pokud by světlo u vchodových dveří bylo designově dokonalé, když bychom ho museli po půl roce vyměnit. Na veškeré zboží je poskytována desetiletá záruka. Jedná-li se o světla venkovní, pak je si firma natolik jistá kvalitou, že poskytuje dvacet pět let jistoty, že vaše zboží nezasáhne koroze.

Svítidla Bachman - světla do interiérů i exteriérů


Světla i do namáhaných prostor

Nejen v podmínkách záruky je tato firma výjimečná. Výrobky, které nabízí, jsou skutečně jedinečné. Mnohdy jsou vytvořené z materiálů, které už se dnes nepoužívají. Nároční zákazníci tento trend vítají, protože nechtějí mít ve svém okolí uniformitu. Stejně tak, jako různá architektonická a designová studia. U těchto odborníků by jistě nedokonalost neprošla. Světla určená pro venkovní používání mají navíc vysoký stupeň krytí proti vlhkosti a prachu. Proto se hodí i do vlhkých prostor a míst, která nejsou příliš chráněná vůči povětrnostním vlivům. Své využití tedy najdou na terasách, v zahradách, u bazénu nebo u sklepních prostor. Výběr je natolik veliký, že žádný zákazník neodejde s prázdnou. A na konci ho čeká ještě jedno příjemné překvapení. Doprava je totiž zdarma.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.svitidla-bachman.cz

Vydáno 27.05.2018
41 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Osvětlení restaurací, hotelů a kaváren

Osvětlení restaurací, hotelů a kaváren
Osvětlení restaurací, hotelů a kaváren, moderní designová světla

Interiérové designové osvětlení

Interiérové designové osvětlení
Designové osvětlení pro jídelny, kuchyně, ložnice, obývací pokoje nebo koupelny

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení
Venkovní osvětlení pro zahrady i exteriéry barů, restaurace a kavárny
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Svítidla Bachman Jan Bachman
WEBOVÁ STRÁNKA
Svítidla Bachman
www.svitidla-bachman.cz
Adresa

Adresa

Nám.Svobody 1519/6
Znojmo 669 02

info@svitidla-bachman.cz
+420 722 360 896


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha