KASALI, s.r.o.
Skladové zásoby regálových roštů s termínem dodání ihned

Rošty pro regály a logistická centra přinášejí kvalitní řešení, které se přizpůsobí konkrétnímu prostředí a požadavkům zákazníka. Můžete vybírat nejen ze skladových zásob, ale využít také možnosti výroby přímo na míru díky společnosti KASALI, s.r.o.

Rošty do regálových systémů, KASALI, s.r.o.

Komplexní servis s dodávkami podlahových a regálových roštů

Společnost KASALI, s.r.o. se sídlem ve Znojmě působí na trhu již od roku 1996. Obsahem činnosti je komplexní servis spojený s dodávkami podlahových a regálových roštů, dále schodišťových stupňů a systémových dílů pro stavební a technologické ocelové konstrukce, podest, roštů do anglických dvorců a dalších stavebních dílů pro využití v mnoha odvětvích průmyslu. Prioritou je spokojenost zákazníků, kterou podporuje nejen kvalitou produktů, ale také nízkou cenou a okamžitým dodáním včetně výroby na míru.

Výrobní společnost se širokým spektrem produktů


Rošty do regálových systémů

Sortiment produktů společnosti, kterým jsou také rošty do regálových systémů, přináší kvalitní řešení pro mnohostranné využití v různých odvětvích průmyslu. Regálové rošty spolehlivě vyřeší vaše skladovací prostory jako sklady a manipulační plochy a plošiny s ohledem na požadovanou náročnost. Povrchová úprava žárový zinek je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Díky variabilitě různých nosných i nenosných profilů, rozměrů, způsobu kotvení, povrchových úprav jsou vhodné pro jakékoliv využití a také pro plošné i bodové zatížení. Rošty slouží také jako fasádní dekorace.

Regálové rošty s různým charakterem využití


Lisované a svařované regálové rošty

Regálové rošty můžete vybírat jak z lisovaných, tak svařovaných možností. Díky mnohostrannému využití najdou svoje uplatnění v chemickém, potravinářském i automobilovém průmyslu, elektrárnách, teplárnách, parkovacích budovách, při výstavbě lodí, na vrtných plošinách a podobně. Mají stejně jako podlahové rošty vysokou nosnost a odolnost proti deformacím, dlouhou životnost, snadnou montáž i demontáž a jsou nenáročné na údržbu plochy.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a dodávka ocelových roštů

Výroba a dodávka ocelových roštů

Pracujete v oblasti průmyslu a kvalitní a bezpečné zázemí je pro vás priorita? Díky mnohostrannému využití ocelových roštů, schodišťových stupňů a systémových dílů můžete zařídit výrobní a jiné prostory v oblasti potravinářství, chemického i automobilového průmyslu a také v elektrárnách, teplárnách, vrtných plošinách, atd. Jak to všechno zvládnete? Jednoduše a profesionálně s firmou KASALI, s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Vydáno 20.12.2017
Ocelové regálové i podlahové rošty a schodišťové stupně – kompletní servis a dodávka

Ocelové regálové i podlahové rošty a schodišťové stupně – kompletní servis a dodávka

Hledáte firmu, která Vám zajistí kompletní servis a dodávku ocelových roštů či schodišťových stupňů? Těmto požadavkům plně odpovídá společnost KASALI s.r.o., která ocelové podlahové rošty a schodišťové stupně dodává již od roku 1996. Tyto díly mají široké využití v mnoha oblastech průmyslu. Na první místo staví firma spokojenost svých zákazníků, proto se zaměřuje na krátkou dodávku zboží za nízké ceny.

Vydáno 05.11.2015
Schodišťové stupně pro stavbu pevných ocelových schodišť

Schodišťové stupně pro stavbu pevných ocelových schodišť

Společnost KASALI s.r.o. se zabývá nejen dodávkou a realizací ocelových roštů, specializuje se také na dodávku lisovaných schodišťových stupňů, které mají využití nejen v průmyslových odvětvích. Použití schodišťových stupňů umožňuje snadnou konstrukci ocelového schodiště prakticky kdekoliv, a to rychle, levně a s vynikajícími vlastnostmi.

Vydáno 25.11.2015
Ocelové rošty přináší široké spektrum využití v různých průmyslových odvětvích

Ocelové rošty přináší široké spektrum využití v různých průmyslových odvětvích

Ocelové rošty se již řadu let využívají v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se buď jako regálové rošty, kde jsou vynikajícím řešením skladovacích prostor, nebo jako podlahové rošty, které jsou pro svou velkou nosnost a variabilitu pro toto použití ideální. Dodávkou ocelových roštů a s tím souvisejícím poradenstvím se již od roku 1996 zabývá znojemská společnost KASALI s.r.o.

Vydáno 16.11.2015Vydáno 28.05.2018
54 Zhlédnutí

Regálové rošty

Regálové rošty

Ocelové regálové rošty, spolehlivé řešení pro plošnou i bodovou zátěž, ideální úložný prostor do každého skladu

Podlahové rošty

Podlahové rošty

Svařované a listované podlahové rošty, které zajistí pevný pochozí povrch s rovnoměrným rozložením zátěže

Schodišťové stupně

Schodišťové stupně

Lisované schodišťové stupně, odolná konstrukce s vysokou nosností, pevností a stabilitou