Pro pocit bezpečí stačí tak málo

Pomocí moderních zabezpečovacích systémů si můžete vytvořit domov, který vám poskytne opravdu bezpečnou náruč. Budete chráněni nejen vůči různým lidským nežádoucím živlům, které si dělají zálusk na váš majetek, ale neuškodí vám ani ty přírodní.

Kamerové systémy a požární signalizace

Předběhněte zloděje

Abychom se mohli doma cítit opravdu bezpečně, je zapotřebí si takové prostředí zajistit. Je pravda, že lidé, kteří se nehodlají živit poctivě a raději okrádají druhé, jsou většinou ve svém oboru velice vynalézaví. Proto je zapotřebí vypálit jim rybník tím, že je prostě do našeho domova nepustíme. Pomocí moderních zabezpečovacích systémů to bude hračka. Stačí se spojit s odborníky, kteří jsou v této oblasti opravdu na špičce a pak už jen počkat, až se váš dům stane oázou klidu a bezpečí.

Specialista na zabezpečení Vaší domácnosti


Vše pod kontrolou

Jednou z možností je zabezpečení domu pomocí kamerového systému. Tento důmyslný sytém je založen na tom, že jsou kamery nainstalovány po celém domě a prakticky se v něm nenachází žádné „slepé místo“. Kamerové systémy jsou v dnešní době natolik rozpracované, že si můžete vybrat z několika možností. Záleží na tom, co má být sledováno. Jednou z možností je například i detailní pohled na SPZ automobilů, které vjíždějí do střeženého areálu. Těmito způsoby lze sledovat prakticky kdekoliv a cokoliv. Stačí mít jen přístup k internetu.

Kamerové systémy a požární signalizace


Důmyslné systémy zabrání požáru

Nejen nenechavé ruce nás mohou ohrožovat. Nežádoucí živly se vyskytují i v jiných podobách. Například oheň, který by dokázal během několika minut zničit naprosto vše. Proto si stále více zákazníků nechává na svůj dům namontovat elektronický protipožární systém (EPS), který je složený z čidel a ústředny. Ústředna má pod kontrolou všechna příslušná čidla, která by reagovala na kouř nebo zvýšení teploty nad běžný limit. Je možné si nechat instalovat i plynová čidla, který se používají především v kotelnách. Moderní systémy na ochranu budov a bytů jsou bezdrátové, tudíž je jejich instalace i údržba většinou bezproblémová. Stále více se dostávají do popředí systémy Jablotron, které odborníci považují za jedny z nejdokonalejších. Mohou se stoprocentně spolehnout na to, že v žádný důležitý okamžik neselžou.Vydáno 28.05.2018
39 Zhlédnutí
Topováno 21.12.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Unitel elektro, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Unitel elektro, s.r.o.
www.unitelelektro.cz
Adresa

Adresa

Vackova 897/31
Brno - Královo Pole 612 00

unitel@unitel.cz
+420 778 060 650


Najdete nás také zde:

ARES
captcha