Dveře dávají bytu osobitost

Dveře jsou důležitou součástí každého interiéru. Dokáží celkový dojem buď naprosto pozvednout, nebo naopak potopit. Proto společnost ZL interiér s.r.o. nabízí nepřeberné množství různých variant, aby si každý zákazník mohl vybrat opravdu to pravé.

Interiérové a protipožární dveře

Žádné dveře nejsou problém

Kvalitní firma se pozná také podle toho, jak dlouho se dovede udržet na trhu, kde na ni útočí ze všech stran konkurence. Společnost ZL interiér s.r.o. si za dvanáct let svého působení získala nejen dobré jméno, ale také rozšířila své pole působnosti. K obojímu jí jistě pomohlo přes pět tisíc spokojených zákazníků, kteří využili služeb této firmy zaměřené na jednu z nejdůležitějších součástí každého domu i bytu. Dokáží dodat a instalovat dveře standardních ale také atypických rozměrů. Při návštěvě vzorkové prodejny v Hořovicích je pro Vás připraveno více než padesát modelů dveří a zárubní, nepřeberné množství klik a podlah. Mezi nimi jsou nejen dveře klasické otočné, ale také posuvné, bezfalcové, bezpečnostní, protipožární a další zajímavá řešení.

O firmě ZL interiér


Záruční i pozáruční servis

Interiérové dveře od společnosti ZL interiér s.r.o. jsou vyrobeny předními českými výrobci. Na tyto výrobky je poskytována nejen záruka, ale také je počítáno s kompletním pozáručním servisem. V moderních novostavbách nebo při rekonstrukcích starších bytů se v současné době velice uplatňují dveře posuvné. Jsou praktické nejen z hlediska úspory místa, ale jsou také velmi elegantní a místnosti umí ozvláštnit. Aby byla instalace co možná nejjednodušší, je zapotřebí namontovat nejprve stavební pouzdro, do kterého se posuvné dveře budou instalovat. Pokud si nejste jisti, jestli je nutné bourat příčky, poraďte se s odborníkem. Někdy lze pouzdro jednoduše přiložit ke stávající příčce a poté se dozdí nebo obloží sádrokartonem. Kromě dveří firma nabízí i plovoucí podlahové krytiny, kliky a kování, zámky, klíče a autoklíče, dále je v provozu půjčovna strojů na čistění koberců, čalounění, interiérů aut a půjčovna vysoušečů a odvlhčovačů.

Naše produkty a služby naleznete zde


Zajímavý výstřelek bytové architektury

Majitelé atypicky řešených bytů nebo ti, kteří chtějí svůj interiér ozvláštnit něčím opravdu netradičním, si mohou do svého bytu nechat instalovat posuvné dveře bez obložkových zárubní Syntesis line nebo otočné dveře se skrytou zárubní Eclisse Battente. Povrch dveří lze připravit pro nátěr interiérovou barvou a dveře se tak stanou téměř neviditelnými.Vydáno 12.06.2018
183 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dodávka a montáž dveří, zárubní, kování i podlahových krytin

Dodávka a montáž dveří, zárubní, kování i podlahových krytin
Nová stavba nebo byt, ale i stávající interiér si zaslouží také nové dveře. A to nejen interiérové, ale i vstupní a k nim zárubně, zámky, kování a další příslušenství. A aby všechno spolu pěkně ladilo, tak rovnou i novou a dokonalou podlahu a to s výběrem různých možností podlahových krytin. A k ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZL interiér s.r.o. Interiérové, vchodové dveře Beroun
WEBOVÁ STRÁNKA
ZL interiér s.r.o.
www.dverehorovice.cz
Adresa

Adresa

Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
Hořovice 268 01

info@dverehorovice.cz
+420 774 001 803


Najdete nás také zde:

ARES
captcha