Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Strojírna Kukleny spol.s r.o. Zakázková výroba strojů Hradec Králové

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Potravinářský průmysl už se v dnešní době neobejde bez technických pomůcek, které práci urychlí a zjednoduší. Zejména masná a mlékárenská výroba je mnohdy přímo závislá na strojích, bez nichž by byla produkce buď úplně nemožná, nebo příliš pomalá a neefektivní.

Potravinářské stroje pro provozy

Průmyslové stroje zefektivňují výrobu

V porevolučních dobách mnoho různých státních podniků ukončilo svou činnost a mnoho jich také díky privatizaci v soukromém sektoru svou činnost započalo. Jednou z takových firem, která vznikla přispěním zmíněné privatizace, je i Strojírna Kukleny spol. s r. o., která se právě na výrobu potravinářských strojů specializuje. Jedná se především o zařízení pro masný a mlékárenský průmysl. Dalo by se tedy říci, že pro odvětví, která jsou nejvíce vytížena a pro lidské potřeby využívána.


Čerpadla a čističky střev

Jedněmi z pomocných zařízení při zpracování a výrobě potravin, jsou zubová nerezová čerpadla. Ta jsou určena k čerpání kapalin v potravinářském průmyslu z nádrží, které jsou uloženy nad úrovní čerpadla. Mohou se používat k přečerpání jak řídkých, tak i hustých kapalných produktů. Nesmí v nich být ale žádné pevné části. Jedná se tedy o mléko, sirupy, smetanu, ovocné šťávy. Pro masný průmysl je nepostradatelným strojem zařízení na zpracování střev. Na tomto stroji je možné střeva nejen vyčistit, ale pokud je linka kompletní, pak je možný i sběr mukózy, která je nenahraditelnou surovinou ve farmaceutickém průmyslu. Ta slouží k výrobě heparinu. Zpracovávat lze střeva vepřová, hovězí i skopová. Záleží na typu a provedení linky.

Zubová nerezová čerpadla


Arašídy vyloupané během chvilky

Na výrobu mnoha druhů potravin jsou zapotřebí arašídy. Proto bylo potřeba přijít na něco, co by usnadnilo a zejména urychlilo jejich vyloupání. Loupačka arašídů z výroby Strojírny Kukleny dovede zbavit slupek tři sta padesát až sedm set kilogramů arašídů za jednu hodinu. Zařízení je vybaveno zásobníkem s podávacím turniketem. Ten plynule reguluje celý proces. Pokud má zákazník zájem, může se stroj dovybavit odsáváním prostoru a jedním nebo více zásobníky. Kromě strojů, která mají danou konstrukci, produkuje společnost v rámci zakázkové výroby zařízení dle výkresové dokumentace zákazníků. Z jejích dílen vycházejí i jednoúčelové stroje s využitím vlastních konstrukčních kapacit.

Potravinářské stroje - loupačka arašídůVydáno 28.05.2018
246 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.
Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor ...

Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla
Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a ...
PODSTRÁNKY

Strojírenská výroba

Strojírenská výroba
Strojírenská zakázková výroba, výroba převodových skříní, převodovek, pohonů

Potravinářské stroje

Potravinářské stroje
Výroba potravinářských strojů, jednoúčelové stroje na zakázku

Vrata, brány, vjezdy

Vrata, brány, vjezdy
Strojírenská výroba garážových vrat, brán, dopravních závor a výsuvných bariér
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Strojírna Kukleny spol.s r.o. Zakázková výroba strojů Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Strojírna Kukleny spol.s r.o.
strojirna.cz
Adresa

Adresa

Kalendova 670
Hradec Králové 500 04

strojirna@strojirna.cz
+420 495 535 089


Najdete nás také zde:

ARES
captcha