Výroba oken, výroba dveří - prodej, montáž dřevěných a plastových oken a dveří

1A TRADE, s.r.o.

Výroba oken, výroba dveří - prodej, montáž dřevěných a plastových oken a dveří

1A TRADE, s.r.o.Moderní stínící prvky

Sluneční záření je pro nás velice důležité a zdraví v určité míře i prospěšné. Jakmile je ho příliš nebo se stane obtěžujícím, je zapotřebí se vůči němu chránit. Je to jednoduché. Stačí si nechat na vhodná místa namontovat rolety, žaluzie nebo markýzy.

Venkovní zastínění: rolety Brno-venkov

Aby sluníčko neobtěžovalo

Ačkoliv blahodárné sluníčko každé jaro netrpělivě vyhlížíme a na podzim se s ním jen neradi loučíme, může nás někdy svou přítomností více či méně obtěžovat. Proto si do oken necháváme namontovat různé stínící žaluzie a rolety. Zahradní posezení se může pohodlně zastínit pomocí moderních markýz. (Nebo máte raději retro?) Více než dvanáct let působí v tomto oboru firma 1A Trade, s.r.o., která sídlí v Ivančicích, Brno-venkov. Za dlouhé roky nasbírali tolik potřebných zkušeností, že mohou nabídnout svým zákazníkům žaluzie z různých druhů materiálů. Dokonce i dřevěné. Kromě rozmanitosti materiálů je možné si vybrat i z mnoha zajímavých barevných variant s možností různé propustnosti světla. Dlouhé roky jsme byli zvyklí pouze na žaluzie horizontální. Moderní styl přináší vítanou změnu v podobě vertikálního provedení.

Venkovní zastínění: rolety a žaluzie, markýzy - Brno-venkov


Nepouštějte si do bytu hmyz

Nejen sluníčko může být někdy mírně obtěžující. Co nás asi od jara do podzimu opravdu nenechá v klidu, je hmyz. Není možné nechat chvilku něco na stole, aby si toho některý bzučivý vetřelec nevšiml. A co je ještě horší? Že si všímají i nás. Abychom si mohli doma užívat zaslouženého klidu a mít přitom otevřené okno či dveře, je dobré si do těchto otvorů instalovat sítě proti hmyzu. Nemusíte se obávat, že si svůj interiér zohyzdíte. Dnes už se i tyto doplňky vyrábějí ve vkusném provedení.

Doplňky ke stínění


Rolety zajistí pohodu

Okna, která jsou situována na jih, je zapotřebí zastínit nejlépe pomocí rolety. I v tomto případě máme na výběr. Podle situace a možností si můžeme vybrat mezi venkovními roletami hliníkovými, předokenními, podomítkovými nebo nadokenními. Rolety přinesou patřičnou pohodu, protože dovedou zachytit až devadesát procent slunečního záření. Navíc se vyznačují vynikajícími tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi. Veškeré zastiňovací prvky mohou mít obyvatelé Brna a okolí instalovány rychle a kvalitně za dobrou cenu.
FIREMNÍ ČLÁNKY


1A TRADE: Okna a dveře pro každého

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.

Vydáno 25.03.2015Vydáno 28.05.2018
177 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2019