Lepidlo je prostě nepostradatelné

Výrobky pod značkou UHU se používají po celé Evropě. Tato značka se v podstatě stala synonymem pro lepidla. Český zástupce této firmy, kterým je Z-Trade, na český trh dodává i vlastní výrobky, které se rovněž vyznačují prvotřídní kvalitou.

Kancelářská lepidla

Pro modeláře i do domácnosti

Pro potřeby všech, kteří potřebují teď hned něco přilepit, je vyráběno univerzální lepidlo v praktické tyčince, která přináší celou řadu výhod. Uzávěr nedovolí, aby bylo okolí (a pak i prsty) ulepené. Lepící hmoty se vůbec nemusíte dotknout. Nanáší se rychle a pouze tam, kam potřebujete. Lepidlo UHU Stic oceňují i kutilové, kteří si ve volných chvílích slepují papírové modely letadel, lodí nebo aut.

Kancelářská lepidla pro školy, školky, kanceláře a domácnosti


Pět barev – pět možností využití

Pro snazší orientaci výrobce své produkty rozdělil do několika různých kategorií. Vyznáte se v nich jednoduše. Stačí vědět, které má mít jakou barvu. Univerzální a kontaktní lepidlo UHU, o kterém byla řeč, má žluto-černý obal. Pokud bychom se po obchodě poohlíželi do vteřinovém UHU Super Glue, pak budeme hledat červenou barvu. Speciální materiálová lepidla se skrývají pod barvou modrou. Dvousložkové lepidlo UHU Epoxy má barvu zelenou. Montážní lepidlo UHU, které je určené pro základní opravy a stavební úpravy v domácnosti, má barvu oranžovou. Přesto, že je tento druh lepidel určený pouze pro drobné opravy, jejich pevnost každého přesvědčí, že mají mnohem širší možnosti. Pevnost, jakou dosahují, je až 100 kg/cm2.

Kontakt na prodejnu


Žádné leptání, ale poctivé přilepení

Výhody těchto materiálů nové generace jsou v tom, že nejsou vyrobeny na principu rozleptání povrchu, ale jedná se skutečně o přilepení dvou ploch. Proto není problém použít je i na korek, kovy, plasty nebo dřevo. Slepit se dá dokonce i polystyren. Pro děti školou povinné jsou určena ta, která jsou pro ně zdravotně nezávadná. Nejsou toxická, neobsahují rozpouštědla a podporuji dětskou kreativitu. I pro rodiče přinášejí jedno pozitivum. Snadno se dají vyprat z oblečení. Česká společnost Z-Trade s.r.o. je distributorem svíček i lepidel od předních světových výrobců. Další z firem, které jí daly důvěru je kromě německé UHU i nizozemský producent Bison, nebo japonská firma ALTECO. Z-Trade na český trh dodává i řadu vlastních produktů, které rozhodně za těmi světovými nepokulhávají.Vydáno 28.05.2018
79 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací
Společnost Z-TRADE s.r.o. je největším dodavatelem svíček v České republice i na Slovensku. Dále je zástupcem několika renomovaných výrobců lepidel. Díky svým úspěchům mohla zahájit i vlastní výrobu. Obchodním artiklem je také tradiční i méně obvyklá dekorace.

Co si vybavíte, když se řekne vůně? Přírodní vonné tyčinky, které můžete použít různým způsobem?

Co si vybavíte, když se řekne vůně? Přírodní vonné tyčinky, které můžete použít různým způsobem?
Mnohdy si ani neuvědomujeme, co všechno vůně dokážou. Zpříjemní a zútulní bydlení, provoní celý váš domov, kancelář nebo automobil. Existují typy, které jsou přírodní, takže v sobě neobsahují žádné chemické látky, jsou naprosto čisté jako příroda sama. Tyto typy podporují životní prostředí a navíc ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Z - TRADE s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Z - TRADE s. r. o.
www.svicky.cz
Adresa

Adresa

třída Soukenická 93
Broumov - Olivětín 550 01

infouhu@ztrade.cz
+420 775 427 482


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha