Lisování plastových dílů Kolín, sériové, dvoukomponentní technologie, tamponový tisk

TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín Výroba forem na vstřikování plastů Kolín

Lisování plastových dílů Kolín, sériové, dvoukomponentní technologie, tamponový tisk

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.

Výroba forem dle požadavků klienta

Nejmodernější technologie

Pro automobilový a elektrotechnický průmysl jsou nezbytnou pomůckou speciální formy pro vstřikování plastů. Pro tyto účely se zhotovují technicky náročné vstřikovací formy s klínovým rozjížděním nebo kloubovým vytáčením tvárníků. Může se jednat i o jednoduché formy nebo vložky, které jsou určené do univerzálních rámů a jsou samostatně upínatelné. Vždy se ale musí jednat o prvotřídní kvalitu. Hlavním bonusem při výrobě jedno a dvoj vstřikovacích forem je moderní konstrukční řešení, které zadavatelé určitě vítají. Jedná se o využití nejnovějších technologií, které jsou založeny na 2D, 3D CAD/CAM, CAM – Surfcam, CAD – Solid Works. O výsledné kvalitě také rozhodují zkušenosti a znalosti pracovníků nástrojárny firmy TESPON s.r.o., která se právě na lisování plastů specializuje.

Výroba vstřikovacích forem


Kvalitní výsledky jdou i za hranice

Společnost TESPON s.r.o. také produkuje nástroje pro hydraulické, výstředníkové a ruční lisy v provedení – děrovací, výstřihové, postupové, ohýbací, protlačovací, kalibrovací a další druhy. Z jejich dílen vycházejí také ohraňovací lisy a nástroje pro automaty. V CNC frézovacím centru probíhá erozivní obrábění, frézování a soustružení. Jedná se ovšem pouze o malosériovou výrobu. Výroba forem je mnohdy technicky velice náročná, protože výsledek musí být vždy prvotřídní. Produkty nástrojárny TESPON s.r.o. jsou vyhledávané i světovými firmami. Což jistě hovoří o vysoké kvalitě její práce.

Výroba forem dle požadavků klienta


Kvalitu zaručí certifikát

Jednou z dalších činností, kterou se společnost zabývá, je i lisování a vstřikování plastů. Lisovna zajišťuje vstřikování plastů pro elektrotechnický, automobilový, potravinářský i hračkářský průmysl. V rámci vstřikování je možné provést i tamponový potisk. Proces vstřikování je certifikován normou ISO 9001. Spektrum činností dílen je ovšem mnohem širší. Odborně vyškolení pracovníci zde provádějí i CNC obrábění, CNC frézování a soustružení.Vydáno 28.05.2018
384 Zhlédnutí
Topováno 26.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nástrojárna Tespon s.r.o. to jsou vždy kvalitní formy pro vaši výrobu

Nástrojárna Tespon s.r.o. to jsou vždy kvalitní formy pro vaši výrobu
Jejich technické a technologické možnosti jsou opravdu široké, CNC frézování k tomu mají speciální obráběcí centrum. CNC gravírování, soustružení, erozivní obrábění, broušení, řezání drátem a zaměřují se také na výrobu různých forem.

Jsme specialistou na lisování plastů

Jsme specialistou na lisování plastů
Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá lisováním plastů? Obraťte se na naši společnost TESPON s.r.o., která sídlí v Kolíně. Součástí naší firmy je lisovna plastů s jednokomponentními i dvoukomponentními lisy. Zabýváme se především lisováním termoplastů, provádíme i jejich vstřikování pro ...
PODSTRÁNKY

Formy pro vstřikování plastů

Formy pro vstřikování plastů
Formy na vstřikování plastů v kolínské nástrojárně pro tuzemský i zahraniční průmysl

Lisovna plastů

Lisovna plastů
Lisovna plastů kolínské nástrojárny pro sériové i kusové lisování plastových dílů

Lisovací nástroje

Lisovací nástroje
Lisovací nástroje pro lisy a automaty včetně konstrukčního řešení z nástrojárny Kolín
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín Výroba forem na vstřikování plastů Kolín
WEBOVÁ STRÁNKA
TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín
www.tespon.cz
Adresa

Adresa

Havlíčkova 260
Kolín 4 280 02

tespon@tespon.cz
+420 321 726 040


Najdete nás také zde:

ARES
captcha