Vydrolené, popraskané a špatné betonové podlahy nahradí litý asfalt - izolace od vlhkosti

Jiří Víšek, spol. s r.o.

Vydrolené, popraskané a špatné betonové podlahy nahradí litý asfalt - izolace od vlhkosti

Asfaltová podlaha je praktická pro každý provoz

Asfaltová podlaha je stále žádanější v různých skladech i provozovnách. Oproti betonu má mnoho výhod. Jednou z nich je i naprostá bezprašnost nebo také odolnost vůči přírodním vlivům i mechanickému poškození. Oceňována je i rychlost pokládky.

Asfaltové podlahy

Podlaha, která vydrží

Na místech, kde jsou betonové nebo jiné podlahy, může v důsledku velkého zatížení docházet k prasklinám nebo i vydroleným místům. Jedná se většinou o sklady, výrobní haly nebo například některé opravárenské dílny. Pokud dojde k takovému porušení vrstvy, pak se zvyšuje prašnost nebo může hrozit i nebezpečí úrazu. Na takový povrch je vhodné položit novou průmyslovou podlahu, kterou je litý asfalt. Pokládka takovéto podlahy je velice rychlá, jednoduchá a levná. Lze ji dokonce provádět i za částečného provozu.

Pokládka průmyslové podlahy a litého asfaltu


Rychlost, kvalita, odolnost

Litý asfalt je v průmyslových halách velmi oblíben především pro své vlastnosti. Po vychladnutí nevyžaduje žádné další prodlevy, je tedy v krátké době pochozí. I v náročných podmínkách vyniká dobrou odolností vůči opotřebení. Nepůsobí na něj většinou přírodní živly a ani změny teplot. Je vodotěsný, bez dutin a velice dobře tlumí hluk. V provozovnách, ve kterých se pracuje s různými kapalinami, není problém s jejich zasakováním. Kyjovská firma Jiří Víšek spol. s r.o. se zabývá realizací průmyslových podlah jak na nové tak i na staré podlahy, které do této chvíle překrýval beton. Tloušťka litého asfaltu, který se používá v pozemních a průmyslových stavbách, je většinou od dvou a půl centimetru až do čtyř centimetrů. Rozprostírá se ručně v jedné nebo více vrstvách, podle potřeby a momentální situace.

Lité podlahy - asfaltová podlaha


Asfalt má své využití i v zemědělství

Výhody asfaltové podlahy poznaly i zemědělské podniky, které ji využívají do skladů zemědělských komodit, skladů hnojiv, silážních žlabů, stájí pro zemědělská zvířata, podlah do hal v odděleních chovů drůbeže. S asfaltovým povrchem se můžeme setkat v mnoha případech i ve městech, kde tvoří konečnou vrstvu chodníků, hřišť a komunikací. Dobrou službu litého asfaltu také oceňují návštěvníci parkovacích ploch. Asfalt proniká i do interiérových prostor. Například skladů nápojů, potravin nebo různých výroben a zpracoven.Vydáno 28.05.2018
606 Zhlédnutí
Topováno 17.05.2023
PODSTRÁNKY

Průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy
Pokládka průmyslových podlah z litého asfaltu v Jihomoravském a Olomouckém kraji

Litý asfalt

Litý asfalt
Podlahy z kvalitního litého asfaltu do průmyslových provozů a skladů

Asfaltové podlahy v zemědělství

Asfaltové podlahy v zemědělství
Lité asfaltové podlahy do zemědělských hal i povrch pozemních komunikací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Víšek, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Víšek, spol. s r.o.
www.asfalty.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Litý asfalt
Adresa

Adresa

U Vodojemu 1267
Kyjov 697 01

visek@asfalty.cz
+420 603 830 214


Najdete nás také zde:

ARES
captcha