TORIO PLUS, spol. s r.o.Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče

Elektrická energie se stala nedílnou součástí našich životů. Potřebujeme různé žárovky, baterie a další technické vymoženosti moderního světa. Prodejem těchto potřeb se zabývá mnoho zahraničních i tuzemských firem. Jak si mezi nimi vybrat? Rozhodně podle kvality.

Plastové odrazky v několika tvarech a barvách

Certifikát ručí za kvalitu

Mezi jednotlivými produkty v oboru elektro, které prodejci nabízejí, může být výrazný cenový rozdíl. Ten nám však nebude nic platný, pokud zvolíme špatně a proto budeme neustále dokupovat. Je tedy dobré vsadit na českou společnost, která už má na trhu své jméno. Všechny tyto požadavky splňuje TORIO PLUS, spol. s. r. o., která je držitelem certifikátu systému kvality mezinárodního standardu ISO 9001:2000. Této firmě dala svou důvěru v podobě výhradního dovozce například britská značka Elta Lighting, která dodává na světový trh celou řadu elektro potřeb. V nabídce jsou pochopitelně produkty i dalších známých firem – Osram, SIM a dalších.

O firmě a produktech TORIO PLUS, spol. s.r.o.


Povinná výbava

Pro automobilisty jsou v nabídce nezbytnosti i různé doplňky, které mají jen ozvláštnit vozidlo nebo zpříjemnit jízdu cestujícím. Zakoupit můžete tedy autožárovky, autokosmetiku, pojistky, konektory, LED denní svícení a další světla na různé využití, houkačky, měniče napětí, kabely, zapalovací cívky, relé, spojovací materiál, bateriové svorky, objímky na žárovky, stěrače, krokosvorky. Prodejce myslí i na povinnou výbavu každého řidiče a proto je pro vozy různých značek připravena servisní krabička. V té je obsaženo vše, co ukládá jako povinnost vyhláška. A aby byla výbava kompletní, jsou pro řidiče připraveny i reflexní vesty a autolékárničky. Pro označení vozidel je možné zakoupit i reflexní cedule a pásky, které budou na automobilu nepřehlédnutelné.

Produkty pro povinnou výbavu do automobilu


Kompletní potřeby i pro přívěsné vozíky

Pro majitele přívěsných vozíků jsou připraveny plastové odrazky v několika tvarech a barvách. V nabídce najdete i červený, modrý a oranžový maják s kompletním příslušenstvím. Pro potřeby amatérských nebo profesionálních dílen jsou nezbytností montážní lampy. Ale nejen pro řidiče je určen tento obchod. Pro každého jsou k dispozici baterie a monočlánky různých druhů do různých svítidel nebo například ovladačů domácích spotřebičů.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny

Jsou situace, kde klasické osvětlení nestačí, nebo by montáž běžného světla nebyla možná - třeba když je potřeba si pořádně posvítit na stavbě, mít dostatek světla v dílně nebo v podvečer při práci na zahradě, kde není možný přívod elektřiny. V takových chvílích jsou cenným pomocníkem montážní lampy.

Vydáno 16.06.2016
Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera

Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera

Potřebovali jste někdy mít ve tmě nebo za šera silný zdroj světla a mít při tom volné ruce? Montážní lampa je jednoduchou funkční pomůckou, která vám toto poskytne. Je jedno, budete-li potřebovat nahlédnout pod kapotu auta či něco opravit ve sklepě. Montážní lampy vychází ze snahy poskytnout ideální zdroj světla při práci. Při návrzích se vycházelo z vlastností velkých halogenových světel, ručních svítilen i čelových lamp. Vznikla tak montážní lampa, která poskytuje veškeré výhody současně.

Vydáno 29.07.2015
TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím

Certifikovaný velkoobchod TORIO PLUS nabízí autožárovky a další autopříslušenství pro bezpečnou jízdu od renomovaných značek garantujících prvotřídní kvalitu za příznivé ceny.

Vydáno 07.03.2013
Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze

Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze

Chlubit se mohou svou předností jako výhradní dovozci britské značky Elta Lighting, to jsou auto žárovky, pojistky, měřiče napětí a další produkty nebo také značkou Lucas, která zprostředkovává auto žárovky, majáky a další příslušenství. Mají ovšem i široké množství ostatních značek a různých druhů produktů.

Vydáno 17.05.2017
DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli

DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli

Jeli jste někdy autem, které mělo stará nebo zkrátka špatně fungující světla? Pokud ano, pak si jistě dokážete představit, jak moc je taková jízda (byť napůl) naslepo nebezpečná. A to samozřejmě nejen pro vás, ale také ostatní účastníky silničního provozu. Nepodceňujte proto stav vašich světlometů a dbejte na kvalitní autožárovky a další autopříslušenství spadajícího nejen do povinné výbavy. Velkoobchod s tímto autopříslušenstvím provozuje TORIO PLUS, spol. s r.o.

Vydáno 02.03.2015Vydáno 29.05.2018
114 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2019