ZVG CZ s.r.o.
S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců

Dopřejte sobě i svým zaměstnancům bezpečnost při práci. Základní ochranou jejich bezpečí je ochrana kůže. K tomu nejlépe slouží ochranné pracovní oděvy, jednorázové obleky a overaly. Všechny tyto výrobky najdete v nabídce společnosti ZVG.

Ochranné pracovní oděvy od společnosti ZVG

Overaly a jednorázové ochranné pracovní oděvy pro nejrůznější účely

Overaly a ochranné oděvy jsou vhodné pro použití ve stavebnictví, v chemickém i dřevařském průmyslu, při dekontaminačních, lakýrnických, úklidových a sanačních pracích, při výrobě léčiv, desinfekci, desinsekci i deratizaci, při postřikové a natěračské činnosti i jako ochranné obleky pro návštěvníky. Ve všech těchto oblastech využití účinně ochraňují své nositele, obzvlášť pokud zvolíte pro daný účel ty nejvhodnější ochranné oděvy.

Overaly a ochranné oděvy ve skutečné kvalitě


Před částicemi i postřikem kapalin ochrání pracovní ochranné oděvy ZVG

Do autoopravárenství, lakýrnického a stavebního průmyslu je ideální protichemický jednorázový pracovní ochranný overal odolný proti proniknutí částic a omezeně odolný proti proniknutí kapalin. Tyto ochranné oděvy jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu, který je antistatický a zároveň prodyšný, odolný proti oděru a nepouští vlákna. Pro maximální ochranu má překrytí zdvojeného zipu i kapuci a na zádech, rukách i nohách je do gumy. Poskytuje tak vašim pracovníkům dostatečnou ochranu, nepracují-li s toxickými látkami.Pro lakýrnické práce, postřikování v zemědělství, likvidaci starých ekologických zátěží, sanaci staveb a další podobné činnosti je pak nejvhodnější volbou antistatický a protichemický ochranný overal Secutex® Pro 5/6, který je odolný proti proniknutí částic a omezeně proti proniknutí postřiku kapalin. Stejně jako předešlý typ je antistatický, odolný proti oděru, nepouští vlákna. SMS materiál je zde navíc laminován mikroporézním filmem. Overal má kapuci i gumy okolo rukou a nohou.

Čím nebezpečnější náplň práce, tím bezpečnější ochranné oděvy


Pro návštěvníky stačí méně odolné, přesto účinné, ochranné oděvy Monotex

Jednorázové ochranné pracovní oděvy Monotex® poskytují dostatečnou ochranu při nenáročných čistících pracích i případným návštěvníkům v nejrůznějších provozech či v továrnách. Tyto ochranné oděvy jsou odolné pouze proti proniknutí hrubých, neagresivních a nejedovatých částic. Jsou jednovrstvé, prodyšné, nepouští vlákna, mají kapuci i gumičky kolem zápěstí a kotníků.


Které ochranné pracovní oděvy jsou nejúčinnější?

Těmi nejbezpečnějšími ochrannými oděvy, které může ZVG nabídnout, jsou ochranné antistatické pracovní oděvy Secutex SL®. Jde o protichemické overaly odolné proti proniknutí částic i postřiku kapalných částic. Jsou vyrobeny z SMS + mikroporézního materiálu s termicky přelepenými švy, díky čemuž jsou vhodné pro použití v laboratořích, při dekontaminacích, aplikacích DDD a podobně náročných činnostech.
Ochranné oděvy i do velmi náročných zaměstnání
Jako novinku představujeme antistatický pracovní overal Tritex® Aircool, který je vhodný pro použití v automobilovém a stavebním průmyslu i v laboratořích, a také ochranné pracovní oděvy Paint-tex plus®, které jsou určeny především do autoprůmyslu, pro natěračské a lakýrnické činnosti nebo také zemědělství.


ZVG vám pomůže udržet vaše zaměstnance i návštěvníky v bezpečí

Společnost ZVG nabízí kvalitní ochranné pracovní oděvy pro všechny. Všechny typy vyrábí v několika velikostech, aby vaši pracovníci měli i v ochranných oděvech co největší pohodlí při práci. Nejlepší práci totiž odvádí jedině spokojení zaměstnanci, kteří se budou cítit dostatečně chránění. Díky společnosti ZVG jim můžete dopřát maximální komfort a na oplátku od nich vyžadovat maximální nasazení.

Ochranné pracovní pomůcky pro všechnyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.zvg.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po několika přetřeních.

Vydáno 28.08.2014
Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Jestliže máte v plánu mít svůj automobil vždy dokonale čistý, pak důvěřujte novým produktům řady zetClean od společnosti ZVG. Přípravky vynikají svou vysokou účinností, šetrností k životnímu prostředí i jednoduchým použitím. Výsledek je ale vždy stoprocentní.

Vydáno 25.12.2018
Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.

Vydáno 21.10.2016
Výroba ochranných pracovních oděvů

Výroba ochranných pracovních oděvů

Ochranné oděvy a další ochranné pomůcky se v moderních zaměstnáních vidí čím dál častěji. Nejenom, že se na ně spoléháme z pracovního hlediska, často jsou potřebné pro správnou výrobu výrobků, ale také jsou velice důležité z pohledu vlastního zdraví.

Vydáno 16.11.2017
Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.

Vydáno 04.09.2014
Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pro zajištění nutného standardu v oblasti hygieny, čistoty i pracovní ochrany je třeba používat celé spektrum nejrůznějších pomůcek, které se liší v závislosti na konkrétním odvětví a místu využití. Společnost ZVG, která existuje již přes 40 let, se zabývá výrobou a distribucí těchto pomůcek a přípravků do celého světa. Výjimkou tak není ani Česká republika – v březnu roku 2007 byla zřízena ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka jako zahraniční subjekt společnosti ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG.

Vydáno 20.05.2016
Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum

Každý z nás musí čas od času navštívit veřejné toalety. V dnešní době se servis na těchto místech neustále zlepšuje a tak se nemusíme obávat hygienicky nevyhovujících podmínek. Stále populárnější jsou na záchodech také osoušeče rukou, namísto klasických papírových utěrek. Tryskový osoušeč rukou je vysoce hygienický, neboť nedochází k žádnému fyzickému kontaktu mezi vašima rukama a samotným přístrojem.

Vydáno 13.09.2015
ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

Dokonalého výsledku čištění dosáhneme jen s pomocí kvalitního materiálu. Své o tom ví společnost ZVG AG, zabývající se řešením čistoty, hygieny a pracovní ochrany v profesionálních sférách. Jedním z nabízených produktů, které vedou k dokonalému vyčištění podkladových ploch, jsou utěrky z mikrovlákna, tzv. švédské utěrky. Švédské utěrky ZVG jsou vyráběny s maximální pečlivostí a s využitím moderních výrobních postupů tak, aby odpovídaly náročným požadavkům průmyslových podniků i profesionálních úklidových společností.

Vydáno 22.09.2016
Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Když chcete i ve velmi náročných provozech udržovat pořádek a čistotu, je třeba mít po ruce velmi kvalitní čisticí prostředky a prostředky pro průmyslovou hygienu. Takové, které se nezastaví před ničím, a žádná skvrna, dokonce ani ta od olejů či maziv, před nimi nezůstane v bezpečí. I ty nejnáročnější požadavky splňují papírové průmyslové utěrky, savé sorpční utěrky a utěrky z mikrovlákna společnosti ZVG.

Vydáno 11.09.2014Vydáno 20.08.2014
207 Zhlédnutí

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky

Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®