Autosalon Peugeot, který vás příjemně překvapí

Od automobilu jeho majitel požaduje především spolehlivost. Ať už se jedná o rodinný vůz nebo například „sporťák“. V novém autosalónu UNICARS ve Zlíně máte jistotu, že zakoupíte pouze kvalitu. Kromě toho můžete využít pravidelné technické prohlídky.

Peugeot prodej vozů Zlín

Veškeré služby na jednom místě

Společnost UNICARS CZ s.r.o. otevřela nový salón Peugeot, ve kterém si každý najde automobil svého srdce. Specializují se tu nejen na prodej nových vozů, ale i ojetých, a v náplni práce mají i autorizovaný servis. Dalo by se tedy říci, že vše je tu pod jednou střechou.

Unicars - nový salon Peugeot ve Zlíně


Automobily opravdu pro každého

Automobily, které u nás najdete, spadají do kategorií střední třída, rodinné vozy, vyšší střední třída. Pro milovníky svižné jízdy, která je spojená s elegancí, jsou připravené sportovní vozy. Zákazníci, kteří potřebují spíše něco praktického, si jistě vyberou mezi užitkovými vozy nebo minibusy.

Vybírejte z nových vozů Peugeot


Servis, který vás zbaví starostí

Servisní služby společnosti UNICARS CZ s.r.o., která autosalón provozuje, zahrnují pravidelné prohlídky. Do nich spadá výměna motorového oleje a olejového filtru, čtení paměti počítačů, doplnění potřebných provozních kapalin (pochopitelně, že tato služba nezahrnuje natankování paliva), komplexní kontrola vozidla a zkušební jízda. Mnoho majitelů vozů nemá jasno v tom, kdy je zapotřebí kontrolu automobilu provést. Přesná hranice závisí zejména na počtu ujetých kilometrů, stáří vozu a typu motoru. Rozhodující může být i způsob, jak s vozem zachází sám majitel. Pro mnoho řidičů je tak trochu noční můrou povinnost technické kontroly. Autosalon Peugeot Zlín vás může této obavy zbavit, pokud si necháte udělat předběžnou technickou kontrolu. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením a budete mít jistotu, že vaše auto spolehlivě projde. Profesionálům totiž neunikne žádná vada. Po předběžné technické kontrole dostanete do ruky podrobnou analýzu stavu vašeho automobilu.Vydáno 22.06.2018
219 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Peugeot Zlín UNICARS CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Peugeot Zlín
www.unicars.cz
Adresa

Adresa

Tečovská 1052
Zlín - Malenovice 763 02

info@unicars.cz
+420 734 442 497


Najdete nás také zde:

ARES
captcha