Vše pro hromosvody a uzemnění

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Vše pro hromosvody a uzemnění

Vše pro hromosvody a uzemnění

Hromosvody a uzemnění jsou důležitou součástí každé stavby, zejména z důvodů bezpečnosti. Společnost Kovoblesk KPS Opava s. r. o. je výrobcem těchto součásti pro hromosvody a uzemnění a zásobuje těmito součástmi své největší obchodní partnery (Argos Elektro a. s. a Stavebniny DEK a. s.)

Hromosvody a uzemnění Kovoblesk

Součásti na hromosvody a ještě něco navíc

Společnost Kovoblesk KPS Opava s.r.o. se už téměř čtvrt století zabývá hromosvody a uzemněním. V jejich sortimentu můžete najít také technické kartáče, střešní zachytávače sněhu, potřeby pro kominíky, komínové strojky a další potřeby pro profesionální i domácí údržbu. Firma má kvalitní strojní zařízení, vlastní autodopravu a pochopitelně schopné spolupracovníky, kteří jsou připraveni reagovat na každý požadavek, který se týká výroby, nákupu a prodeje hromosvodů, uzemnění a součástí pro hromosvody. Veškerý sortiment pro hromosvody a uzemnění poskytují obchodní partneři. Stavebniny DEK a.s. se specializují na elektroinstalační materiál a produkty v oboru voda-topení-plyn. Kromě materiálů, které jsou v přímé souvislosti s elektroinstalací, je možné u této společnosti nakoupit i veškeré druhy stavebních materiálů. Síť poboček této firmy je rozmístěna po celé naší republice.

Veškerý sortiment součásti pro hromosvody a uzemnění ve společnosti Stavebniny DEK a.s. koupíte zde


Elektroinstalační materiál je opravdu široký pojem

Prodejem elektroinstalačního materiálu se zabývá společnost ARGOS ELEKTRO, a.s., která je také schopna zajistit dopravu materiálu na jednotlivé stavby nejen v České republice, ale i na Slovensko nebo do Polska. Sortiment této společnosti je opravdu velice široký. Patří sem kabely, vodiče, kabelové soubory, kabelová oka, spojky, dutinky a konektory. Najdete zde i kabelové žlaby a lávky. Sortiment obsahuje nezbytné ochrany kabelů, mezi něž patří i zemnící žlaby, chráničky, kabelové kanály a šachty. K zemnícímu a hromosvodovému materiálu patří také svorky, spojky, jímací tyče, zemnící pásek, drát a lano. Výběr produktů by jistě nebyl kompletní, pokud by v něm chyběly topné systémy (topné kabely, spirály a rohože). Pro práci s elektroinstalačním materiálem je zapotřebí také materiál izolační. Ani ten v produktech neschází. Sortiment společnosti ARGOS ELEKTRO, a.s. je rozšířen o další stavební materiál (vruty, šrouby, podložky hmoždinky, tměly), domácí spotřebiče, nářadí, a další spotřebiče.

Veškerý sortiment součásti pro hromosvody a uzemnění ve společnosti Argos Elektro a. s. koupíte zde


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovoblesk.cz

Vydáno 08.06.2018
408 Zhlédnutí
Topováno 19.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů

Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů
Rozmanitost a skladba komínových systémů (komínové vložky) je v současné době velmi široká a tomu odpovídají i požadavky na čistící prvky.

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce
Kominické řemeslo se neobejde bez použití komínových a kotlových kartáčů. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. je přímým výrobcem komínových a technických kartáčů v různém materiálovém provedení (ocel, nerez, fíbr, silon). Firma vyrábí kvalitní kartáče, určené i pro čištění nerezových vložek.

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů
Požáry domů nejsou neobvyklým jevem. V loňské topné sezoně došlo k téměř tisícovce požárů. A jejich příčina? Špatně ošetřené komíny - konkrétně vznícení sazí v komíně, které se rychle rozšiřuje. Tyto požáry se při včasném zásahu dají snadno uhasit. Ještě lépe se jim dá ale předcházet. Pomůže vám s ...
PODSTRÁNKY

Výroba kartáčů a štětek

Výroba kartáčů a štětek
Výroba kartáčů, štětek a kompletního a příslušenství pro čištění komínů a kouřovodů

Výroba hromosvodů

Výroba hromosvodů
Výroba hromosvodů – veškeré potřebné komponenty na jednom místě

Výroba střešních zachytávačů sněhu

Výroba střešních zachytávačů sněhu
Výroba střešních zachytávačů sněhu v Opavě, prověřená kvalita a spolehlivost
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.
www.kovoblesk.cz
Adresa

Adresa

č. 15
Radkov 747 83

kovoblesk@kovoblesk.cz
+420 606 140 365


Najdete nás také zde:

ARES
captcha