Agnesa Bohemia s.r.o.
Víza do exotických zemí Praha

Vydáno 13.06.2018
6 Zhlédnutí

Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.

Cestovní agentura - víza do exotických zemí

Můžete balit – vízum už je na cestě

Stále více Čechů míří do různých koutů naší planety. Cestování je zkrátka fenoménem dnešní doby. Už nás neláká pouze Maďarsko, Bulharsko nebo jiná známá destinace, už chceme něco více. Vidět celý svět. Pokud máte v úmyslu navštívit některou exotickou zemi, jakými jsou například státy africké, asijské nebo jihoamerické, pak Vás možná zaskočí jedna záležitost. Budete potřebovat vízum. A nejen to. Někdy je toho papírování před cestou tolik, že to může až odradit. Nenechte se otrávit a raději tyto problémy svěřte do rukou zkušených odborníků. Cestovní agentura Agnesa Bohemia, s. r. o. - vizadosveta.cz, která sídlí v Praze 1, Vám vše potřebné vyřídí a Vy si budete moci v klidu zabalit kufry na cestu.

Víza do exotických zemí, Praha 1


Vyřízení doma i v zahraničí

Do některých zemí se cestuje většinou spíše za obchodem nežli za turistickými zážitky. Takovými zeměmi jsou například USA, Kanada nebo Austrálie. Ani v tomto případě nebude vyřízení potřebných dokladů žádným problémem. Veškerá víza je společnost schopná zajistit i na konzulátech přímo v zahraničí. Proto je možné firmám vyřídit pozvání v tom případě, že zvou do České republiky partnery ze zemí s vízovou povinností. Ať už se jedná o firemní setkání nebo například seminář.

Žádost o vízum - formuláře pro jednotlivé země


S odbornou pomocí Vás nic nepřekvapí

Počet zemí, do kterých je možné přes agenturu Agnesa Bohemia, s. r. o. - vizadosveta.cz zajistit potřebné dokumenty (včetně víza), je opravdu velký. Patří sem Bělorusko, Kazachstán, Uzbekistán, Čína, Indie i Ázerbájdžán. Z opravdu exotických destinací bychom mohli jmenovat Saudskou Arábii, Vietnam, Barmu – Myanmare a Bangladéš. Pro rychlé vyřízení (při kterém ušetříte i spoustu peněz) si připravte platný cestovní pas, fotografie a vyplněnou žádost o vízum. Tyto požadavky jsou pro každou zemi stejné. Ostatní se mohou lišit podle typu víza i délky pobytu. Rozdíl může být i ve vízových poplatcích. Pokud si nejste čímkoliv jisti, je určitě dobré kontaktovat odborníky, aby nedošlo k nějakému nedopatření.