Když vás zlobí zadní náprava, jeďte do AutoDOMIN

Bezstarostná cesta autem znamená nestarat se o jeho technický stav a užívat si klidnou jízdu. Když nás ale při řízení ruší hluky vycházející z útrob vozidla a nepravidelné klepání, problém může být horší, než se na první pohled zdá. Může totiž jít o uvolněný spoj zadní nápravy a vy musíte navštívit servis.


Opravy zadních náprav vyřeší profesionál

Máte vůz značky Peugeot, Citroën nebo Renault? Pak máte štěstí, protože právě pro vás je tu AutoDOMIN v Humpolci. Tento autoservis se zaměřuje na opravy zadních náprav a naši automechanici jsou skuteční odborníci, kteří své práci rozumí. Provádí proto veškeré práce, které souvisí s opravami zadních náprav. Navíc vám AutoDOMIN poskytuje slevové akce a možnost měnit nápravy výměnným způsobem.

Rozbitá zadní náprava působí značné problémy

Většina současných aut je uzpůsobená na přední pohon. Lidé proto častěji myslí na opravy předních náprav, a na ty zadní zapomínají. Jenže i zadní náprava může způsobit problémy, které když se neřeší, můžou vést k nebezpečným důsledkům. Existuje několik druhů zadních náprav: kyvadlová, kliková, víceprvková a další. Nedoporučujeme proto, abyste zkoušeli opravit automobil svépomocí. Každý typ vyžaduje jiný přístup a péči, kterou rozezná jedině profesionál.

Automechanici z AutoDOMIN provádí veškeré opravy zadních náprav a poskytují originální náhradní díly.

  • oprava litinového konce
  • čep zadní nápravy
  • středová trubka
  • oprava ramena zadní nápravy
  • polonáprava
  • dodání opravárenské sady jedné strany nápravy

 

Naši automechanici se dokonale vyznají ve vozech:

Peugeot 106, 205, 206, 306, 309, 405, Partner

Citroën AX, ZX, SAXO, XSARA, C15, BX, Berlingo

Renault Kangoo, Mégane, Mégane Scénic

Pokud jste majiteli některé z těchto vozů, pak neváhejte a navštivte AutoDOMIN. Budete tak mít jistotu, že oprava zadní nápravy bude provedena profesionály, čímž výrazně snížíte riziko opětovného poškození. Jízda vaším vozem tak bude bezstarostná a bezpečná.

AutoDOMIN je tu pro vás a vaše auto

Kromě oprav zadních náprav vám AutoDOMIN nabízí i další služby, které představují komplexní péči o vaše auto. Provádíme výměnu autoskel, technické prohlídky a kontroly v rámci STK, měříme emise, seřizujeme geometrii vozidel, brousíme hlavy motorů. AutoDOMIN funguje také jako pneuservis. Naši dílnu najdete v ulici Pelhřimovská v Humpolci. Nacházíme se v těsné blízkosti sjezdu dálnice D1, takže naše dílna je snadno dostupná.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autodomin.cz

Vydáno 22.08.2014
1126 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DOMIN Humpolec s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DOMIN Humpolec s.r.o.
www.autodomin.cz
Adresa

Adresa

Pelhřimovská 738
Humpolec 396 01

autodomin@autodomin.cz
+420 565 533 498


Najdete nás také zde:

ARES
captcha