Elektronika pro klidný spánek

Kvalitní zabezpečení našeho majetku je důležité pro náš osobní klid. Existuje celá řada možností, jak právě tento důležitý a příjemný pocit získat. Pokud do celé věci zainteresujete i svůj dům, pak si vytvoříte chytré bydlení, které se ochrání samo.

Zabezpečení majetku, SICURIT CS, spol. s r.o.

Ochrana proti vetřelcům i požáru

Bezpečnost je v dnešní době velice probírané téma. Ať už se jedná o ochranu osob nebo o ostrahu našeho nemovitého majetku. Právě pro ochránění domovů mohou mnoho udělat i sami majitelé. V České republice je několik firem, které se zabývají elektronickými zabezpečovacími systémy. Jednou z těch, která své poslání bere skutečně vážně už skoro třicet let, je i společnost SICURIT CS, spol. s r. o. Brno. Tato firma zaměstnává odborníky na elektroniku pro zabezpečovací a kamerové systémy, kontrolu objektů a zabezpečení pozemků a vnějších prostor. Kromě toho se zabývá i instalací elektronických protipožárních systémů.

Hlídání pozemků u rodinných domů, garáží a skladů


Chytrý majitel má také chytrý dům

Kvalitní zabezpečení je poskytováno nejen veřejným budovám, kterými jsou například univerzity, supermarkety, banky, letiště nebo čerpací stanice. Svůj kamerový systém může mít v podstatě každý majitel některého objektu nebo pozemku. Vytvořte si ze svého prostředí chytré bydlení, které samo sebe i vás spolehlivě ochrání před nežádoucími živly. K posílení zabezpečení slouží kromě monitoringu také kódové klávesnice a zámky. Venkovní pasivní infradetektory fungují na principu detekce rozdílu teplot. Což znamená, že pozadí je teplotně stálé a detektor zaměří objekt, který se pohybuje a má jinou teplotu. Detekce se snižuje pouze za velmi husté mlhy a velmi silného deště. Jedná se tedy o podmínky velmi obtížné viditelnosti. Za běžného špatného počasí se můžete na svého ochránce plně spolehnout.

Chytré bydlení, kamerové systémy


Stále dokonalejší technologie

Firma SICURIT CS, spol. s r. o. poskytuje veškeré služby, které jsou s bezpečnostním zabezpečením tohoto typu spojené. Což znamená od samotného prodeje elektronických součástí až po plnou montáž všech potřebných zařízení. Dlouholeté zkušenosti umožnují této společnosti zabývat se vývojem vlastních bezpečnostních technologií. A to především v oblasti perimetrické ochrany. Tedy ochrana pozemku před vstupem cizích osob.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sicurit.cz

Vydáno 03.06.2018
47 Zhlédnutí
Topováno 28.06.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SICURIT CS, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SICURIT CS, spol. s r.o.
www.sicurit.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 288/90
Brno 639 00

obchod@sicurit.cz
+420 777 747 524


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha