Ušetřete si čas i nervy

Pokud se podnikatel obává, že by mohl v některé účetní operaci udělat chybu, může veškerou agendu svěřit do rukou odborníků. Nebo si jen zajistit dohled nad svým pracovníkem. Firma tak získá jistotu, že se v budoucnu nevyskytne žádný problém.

Účetnictví Vysočina, PAMAX consulting s.r.o.

Usnadnění díky moderní technice

Vést účetnictví není příliš jednoduchá záležitost. Stále se něco mění, stále se novelizují zákony nebo nařízení. Vedení účetnictví je povinné pro fyzické osoby, které jsou zapsané v obchodním rejstříku, pro společnosti s ručením omezeným, pro akciové společnosti a pro další podnikatelské subjekty. Ačkoliv, jak bylo řečeno, je agenda spojená s vedením podniku stále širší a složitější, jedna záležitost ji dovede alespoň trochu usnadnit. Díky počítačovým programům se stává kancelářská práce přehlednější. Společnost PAMAX consulting s. r. o., která má svou účetní kancelář v Třebíči, poskytuje veškeré služby v tomto oboru pro oblast Třebíč, Velké Meziříčí a Vysočina.

Účetnictví snadno


Každá možnost vede ke zdárnému cíli

Pomocí programu POHODA získáte přesně to, co název uvádí. Pohodu pro své podnikání. Firma se postará o agendy Fakturace, Pokladna, Banka, Interní doklady, Majetek, Mzdy, DPH. Agenda DPH pochopitelně zahrnuje i souhrnné hlášení, které podnikatelé právě v lásce příliš nemají. Při zpracování účetnictví máte v podstatě tři možnosti. Buď nechat vše na odbornících. Přičemž zaúčtování bude provedeno bez toho, že by byl klient touto záležitostí zatěžován. Což znamená, že obdrží až výsledky přes email nebo osobně. Záleží na dohodě. Druhou možností je zaúčtování na programu zadavatele pracovníkem společnosti PAMAX buď přímo v jeho kanceláři, nebo internetovou cestou. Výsledky jsou po zaúčtování k dispozici okamžitě. Další variantou je pouhý dohled nad pracovníkem zadavatelské firmy a v případě potřeby oprava nebo doplnění údajů.

Účetnictví Vysočina


Nemusíte ani běhat po úřadech

Pokud by se jednalo přímo o vedení kompletního účetnictví, je možné využít služeb v oblasti účetního a daňového poradenství, zpracování DPH a souhrnného hlášení, zpracování podkladů pro daň z příjmu, měsíční či čtvrtletní uzávěrky. Kromě toho je firma schopná zastoupit svého klienta i na úřadech.Vydáno 09.06.2018
46 Zhlédnutí
Topováno 08.11.2018
PODSTRÁNKY

Vedení účetnictví a daňová evidence

Vedení účetnictví a daňová evidence
Služby v oblasti účetnictví a daňové evidence pro velké firmy i podnikatele

Zpracování mezd

Zpracování mezd
Kompletní zpracování mezd pro velké i menší společnosti

Daňový poradce

Daňový poradce
Odborné daňové poradenství na Vysočině, optimalizace daňové povinnosti
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PAMAX consulting s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PAMAX consulting s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Dukovanská 760/11
Třebíč 674 01

pavel@pscalc.cz
+420 720 570 502


Najdete nás také zde:

ARES
captcha