Příroda je nenahraditelná

Milovníci přírodních materiálů si většinou snaží kousek té přírody instalovat i do míst, kde se chtějí cítit dobře. Doby, kdy téměř vše nahradily plasty, už minuly a my se opět navracíme k přírodě. Ta nám totiž nabízí mnoho za svých pokladů. Jen umět vše správně využít.

Kamenný koberec u bazénu, Profistone s.r.o.

Vkusné a originální

Jednou z možností, jak si zútulnit okolí svého domu je položit si k němu kamenný koberec z Vysočiny. Pochopitelně, že se nejedná o pouhé a ledabylé zasypání chodníčku oblázky z nedaleké řeky. Jde skutečně o celistvou plochu, která bude mrazuvzdorná, nebude klouzat a nepožaduje přílišnou údržbu. Pomocí kamenného koberce získáte opravdu vkusné a originální prostředí. I kdyby ho měla ve svém domě celá ulice, přesto právě vy budete mít originál. S kamenným kobercem je to totiž tak, že nejsou dva naprosto stejné. Můžete si vytvořit různé dekory a mozaiky ve svém chodníku, na balkóně nebo po celém okolí domu.

Kamenný koberec


Vodorovně i svisle

Kamenný koberec nemusí být ale pouze záležitostí exteriérovou. Nejprve se tento materiál skromně krčil jen v saunách a koupelnách, ale dnes už hrdě zdobí celé byty. Moderní bytoví architekti stále více využívají tohoto přírodního materiálu při návrzích obývacích pokojů, ložnic a kuchyní. Pokud máte dojem, že by podlaha z kamínků chladila, pak jste na omylu. Podlahové vytápění spolu s kamenným kobercem vytvoří dokonale sehraný tým, který vytvoří z vašeho bytu architektonickou perlu. Údržba je docela snadná. Stačí vysavač a mop. Pokud se toho o kamenném koberci chcete dozvědět ještě více, pak se obraťte na firmu PROFISTONE, kde vám jistě rádi podají veškeré informace. (Showroom Profistone naleznete v Jihlavě, ale působíme v celém regionu Vysočiny.) Dozvíte se například, že díky kamennému koberci si můžete ozvláštnit i stěny vašeho interiéru. Tento produkt nemusí skutečně ležet jen ve vodorovné poloze. Velice jednoduchou formou si vytvoříte aplikaci na stěnu, ze které bude dýchat příroda.

Nejrůznější kamenné koberce


Přírodními materiály se zabývají i další výrobci

Firma PROFISTONE není pochopitelně jediná, kdo se věnuje výrobě a prodeji produktů z přírodního kamene. Společnost PIEDRA, která má pobočky po celé České republice, získala patent na unikátní plovoucí dlažbu. Tato firma se také zabývá renovací starých ploch, přičemž originálním způsobem využívá právě přírodní kamínky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://profistone.cz

Vydáno 09.06.2018
57 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Profistone s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Profistone s.r.o.
profistone.cz
Adresa

Adresa

Na Dolech 4072/6
Jihlava 586 01

info@stavitelstvimb.cz
+420 731 178 495


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha