IZOLACE M s.r.o.

Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

IZOLACE M s.r.o.Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek

Společnost IZOLACE M v Uherském Hradišti se postará o to, aby voda a vlhkost nezasahovala nežádoucím způsobem do našich domovů. Kromě toho si umí poradit i se zabráněním pronikání nebezpečných látek, jakými jsou kupříkladu radon nebo metan.

Izolace střech, IZOLACE M s.r.o.

Hydroizolace od spolehlivé firmy

Bez vody by život na naší planetě brzy skončil. Tuto životadárnou tekutinu potřebujeme ze všeho nejvíce. Někdy se ale může stát, že je nám tak trochu na obtíž. Proto je zapotřebí zabránit jí, aby pronikala někam, kam nemá. K tomu slouží izolace. Spolehlivá a zkušená firma, kterou společnost IZOLACE M v Uherském Hradiště bezesporu je, dokáže rychle a za solidní ceny provést izolaci na střechách, balkónech, terasách, bazénech i jezírkách. Dalo by se tedy říci, že není místo, které by pracovníci této firmy nedokázali zabezpečit proti průniku vlhkosti. Jejich kompetence jdou ale ještě o kousek dál. Izolace provádějí i proti tlakové vodě. Ale nejen vodu je zapotřebí ukáznit. Bariéru je možné vytvořit i proti průniku radonu, metanu nebo ropným produktům a chemickým látkám.

Izolováním domu zvyšujete jeho životnost


Dlouholetá záruka přináší jistotu

Zaměstnanci, kteří se touto náročnou prací zabývají, jsou proškoleni na aplikaci fólií všech užívaných systémů. Školení probíhá pravidelně i u těch pracovníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti. Díky tomu je jejich práce vždy perfektní. O čemž jistě svědčí i to, že zákazníkovi je poskytnuta desetiletá záruka na práci a dokonce celé čtvrt stolení na životnost materiálu. Dlouholeté zkušenosti také umožnují zaměstnancům práci ve ztížených podmínkách. Což znamená například na střechách s menším spádem.

Izolace střech


Cenová kalkulace na hydroizolace zdarma

Pokud uvažujete o izolování některé části domu nebo se rozhodujete například pro stavbu zahradního jezírka, můžete si požádat o cenovou kalkulaci. Firma IZOLACE M Uherské Hradiště provede jak zaměření tak i příslušný rozpočet zcela zdarma. Rozhodnout se tedy můžete až poté, co se dozvíte podrobnosti. Izolace pomocí fóliového sytému zajistí ochranu střešního pláště na dlouhou dobu a to i v náročných klimatických podmínkách. Vlhkost ovšem nepřichází pouze shora. Při stavbě nového domu je zapotřebí zabránit pronikání spodních vod do základů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.izolacem.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Fóliové izolace ochrání dům před prosakující vodou

Fóliové izolace ochrání dům před prosakující vodou

Prosakování vody do domu při dešti lze účinně zabránit pomocí izolace. Na fóliové izolace plochých střech, izolace balkónů i teras se specializuje rodinná firma IZOLACE M s.r.o.. Zakázky realizujeme především v regionu Uherské Hradiště, Zlín a Brno. Samozřejmostí je bezplatná cenová kalkulace a důsledné plnění termínů.

Vydáno 05.05.2016Vydáno 17.06.2018
23 Zhlédnutí