Dokonalá grafická práce na veletrhu i na tričku

S grafikou se setkáváme téměř na každém kroku. Díky moderním technologiím a zejména digitalizaci, jsou výsledky této práce stále dokonalejší. Přesvědčit se o tom mohou i návštěvníci různých veletrhů a výstavišť, která jsou graficky realizována skutečnými mistry v tomto oboru.

Veletržní grafika, K + L, spol. s r.o.

Lidská šikovnost se spojila s moderní technikou

Digitalizace pronikla do všech oborů a odvětví, kterými se v současné době lidé zabývají. Jedni z prvních, kteří tento nový fenomén využili, byli bezesporu tiskaři a grafici. Jejich práce se tak v mnohém usnadnila a urychlila. Je však jasné, že počítač může být pouhým pomocníkem. Hlavní práce je vždy na člověku a jeho šikovnosti. Společnost K+L spol. s.r.o., která sídlí v Brně, využívá moderní techniku při digitálním tisku, ofsetovém tisku a také sítotisku.

Veltržní grafika


Profesionalita je vidět na první pohled

Spojením zkušeností, šikovnosti, profesionality a nejmodernější techniky, vznikají jedinečné grafické návrhy, které se její tvůrci nemusejí obávat prezentovat ani na nejdůležitějších veletrzích, výstavách a kongresech. Proto mohou zajistit kompletní realizaci grafiky doslova od A do Z pro tyto prestižní události. Pořadatelé výstav a jiných uměleckých záležitostí využívají firmu K+L spol. s.r.o. právě pro její profesionální přístup a dokonalé výsledky. Jedním z výstavišť, ve kterém jeho návštěvníci mohli obdivovat umění prvotřídních grafiků, je výstaviště Veletrhy Brno, a.s. Tento areál se řadí mezi největší svého druhu na světě. Provoz byl zahájen už roku 1928 a od té doby je centrem významných událostí uměleckého i řemeslného světa. Kapacitu tohoto zařízení využili i pořadatelé jedinečné a úspěšné akce, kterou byly Stavební veletrhy Brno na jaře roku 2018.

Kvalitní zpracování bannerů


Kvalita na výstavišti i na tričku

Pro obyvatele Středočeského kraje je jistě synonymem výstaviště to, které sídlí v Praze – Holešovicích a jehož dominantou je Průmyslový palác. Tento secesní dům vyhledávají celoročně pořadatelé kulturních, společenských i zábavních akcí. Společnost K+L Brno se však nezabývá pouze akcemi obrovského významu. Svým zákazníkům nabízejí potisk textilu, plastu, kartonu a dalších materiálů. Díky technologii, kterou používají, pracují nejen pouze v prvotřídní kvalitě, ale není problém realizovat zakázku v opravdu malém nákladu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kplusl.cz/

Vydáno 09.06.2018
45 Zhlédnutí
Topováno 07.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil
Logo firmy na letáku, autě nebo velkém billboardu? Pro společnost K+L z Brna to není žádný problém. V oblasti tisku vám nabízíme kompletní služby a potiskneme téměř cokoli podle vašich požadavků. Ať už máte zájem o velkoformátový tisk, sítotisk nebo potisk aut a autobusů, u nás si přijdete na své.
PODSTRÁNKY

Potisk, výroba a polepy

Potisk, výroba a polepy
Potisk reklamních předmětů a textilu, výroba plakátů a samolepek, polepy aut

Veletržní grafika a propagační materiály

Veletržní grafika a propagační materiály
Veletržní grafika, realizace výstavních expozic, výroba propagačních materiálů v Brně

3D samolepky a loga

3D samolepky a  loga
Výroba 3D samolepek, loga a nápisů pro prezentaci firmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K + L, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K + L, spol. s r.o.
www.kplusl.cz
Adresa

Adresa

Výstaviště 1
Brno 602 00

info@kplusl.cz
+420 734 446 895


Najdete nás také zde:

ARES
captcha