Kovové konstrukce, které vydrží vše

S ocelovými rámovými konstrukcemi se lidé mohou setkat na mnoha různých místech. Na stavbách, ve školách i při potřebě převážet například koně. V každém případě ale všechny tyto pomůcky musejí mít jedno společné. Tím je kvalita provedení.

Ocelové rámové konstrukce větších rozměrů

Usnadnění řemeslných i zemědělských prací

Pro ulehčení řemeslných prací je určeno výsuvné lešení, které se vyznačuje několika významnými pozitivními vlastnostmi. Konstrukce je lehká, proto umožňuje snadnou manipulaci nejen na stavbě samotné, ale také při malování, natírání nebo zámečnických a instalačních pracích. Velkou výhodou je plynule nastavitelná výška mechanického lešení. Firma Terom s.r.o., která sídlí v Chlumci nad Cidlinou, se zabývá ocelovými díly, kovovými svařenci a montovanými celky. Vyrábí a dodává součásti zemědělských strojů, kde jde především o pevné rámové a pohyblivé konstrukce (středové rámy, boční rámy, nápravy, oje, sečky).

Ocelové rámové konstrukce větších rozměrů


Nekonečné boxy pro koně

Z dílen této rodinné firmy vycházejí i sklepní a skladové boxy s drátěnou, plechovou nebo kombinovanou výplní. Konstrukce je tvořena rámy, na které je přivařena svařovaná síť s oky nebo vyztužená plechová výplň. Dveře jsou osazeny na pantech a zabezpečeny proti vysazení. Zamykání může být vyřešeno buď visacím zámkem, nebo vložkou FAB. Obě varianty lze kombinovat. Kvalitou se vyznačují i mobilní turnajové boxy pro koně, které splňují veškeré předpisy pro výstavy i soutěže. Dají se však použít i jako sanitární boxy. Kovová konstrukce i spojovací prvky jsou žárově pozinkovány a na výplně stěn je použita voděodolná finská překližka. Základní zastřešená jednotka se skládá ze čtyř boxů. Tyto boxy lze podle potřeby prodlužovat o další jednotky. Vstupní a výstupní stěny se mohou doplnit štítovými plachtami a uzamykatelnými vraty. Pokud by měl zákazník zájem o repliky historických boxů, pak není problém vyrobit je na zakázku.

Sklepní a skladové boxy


Výrobci myslí i na hendikepované žáky

Ve školních institucích jsou velmi oblíbené kovové šatny se svařovaným pletivem. Tento systém je praktický nejen pro samotné žáky, ale i pro pedagogický dozor a pracovníky údržby. Přímo do tříd nabízí společnost Terom s.r.o. kovový školní nábytek, který umožnuje žákům správné držení těla. Vozíčkářům velice usnadní jejich výuku speciální lavice a slabozrakým žákům je určen stůl s tmavou pracovní deskou.Vydáno 11.06.2018
69 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovovýroba se širokými možnostmi návrhů, výroby i prodeje

Kovovýroba se širokými možnostmi návrhů, výroby i prodeje
Zemědělské stroje potřebují nové náhradní díly, chybí manipulační technika, chtělo by to speciální stavební konstrukci. Jakýkoliv požadavek z těchto budete mít, tak všechno je součástí kovovýroby. A když kovovýroba, tak zajisté s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Takové požadavky ...

Sklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí

Sklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí
Kvalitní sklepní kóje na míru od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost TEROM z Chlumce nad Cidlinou. Vyrábíme bytelné sklepní kóje a sklepní boxy, které skvěle poslouží ke skladování sezónních věcí, zboží i cenností. Při výrobě kójí se navíc plně přizpůsobíme vašim požadavkům.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TEROM s. r. o. Sklepní kóje, školní šatny
WEBOVÁ STRÁNKA
TEROM s. r. o.
www.terom.cz
Adresa

Adresa

Kladruby 74
Chlumec nad Cidlinou IV 503 51

zbornikova@terom.cz
+420 731 443 662


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha