Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Takzvané zátěžové pytle se využívají především jako zátěže silážních plachet. Své využití ale našly i při nežádoucích přírodních událostech, jakými jsou stále častější záplavy na našem území. Sortiment firmy FOKUS-H s.r.o. je ale daleko širší.

Zátěžové pytle a obalový materiál z Třebíče

Veškerý obalový materiál nejen pro zemědělství

Už od roku 2004 funguje na našem trhu česká firma, která dnes patří k nejvýznamnějším distributorům obalových materiálů pro zemědělství v České republice. Tou společností je FOKUS-H s.r.o., jejíž sídlo je v Třebíči. Sortiment se skládá především z obalových materiálů pro zemědělství a potravinářský průmysl (polypropylenové pytle na mouku, pytle na obilí, PP pytle ventilové a další druhy těchto úložných pomocníků). Ve vzorkové prodejně v Třebíči, Průmyslové ulici, najdete veškerý prodávaný sortiment. Pokud to máte do tohoto města daleko, pak není problém využít služeb e-shopu.

Pytle na obilí


Praktické zátěžové pytle

Obě prodejní místa, jak kamenná prodejna, tak i e-shop mají v sortimentu také zátěžové pytle. Jsou vyrobeny z polypropylenu a určeny k naplnění pískem. Na konci jsou opatřeny praktickým provázkem. Jejich využití je především jako zátěže silážních plachet. Není to ovšem jediný způsob, jak se dají použít. Může se jednat i o protipovodňovou ochranu, kde slouží jako doplněk k tandemovým pytlům. Poslední roky je téma záplav velice aktuální. Není snad jediný rok, který by v některých místech naší republiky nedošlo k materiálním škodám z tohoto důvodu. Určitě není možné zcela zabránit všem škodám, ale určitě se mohou zmírnit. Stavba protipovodňových hrází je jednou z možností. K tomuto účelu se vyrábějí dvoukomorové (tandemové) pytle a jednokomorové (klasické) pytle. Pro urychlení procesu plnění je možné zakoupit i speciální plničku, kterou využívají především hasičské sbory.

Zátěžové pytle z Třebíče


Kromě pytlů také plachty nebo pomůcky pro zahrádkáře

Pytle od společnosti FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití. Je to jistě dáno i variabilitou materiálů, ze kterého jsou vyrobeny. Těmito materiály jsou papír, juta, igelit, polyetylen a polypropylen. Kromě pytlů najdete v prodejně také různé druhy plachet, paletizační síťovinu, strečové fólie, a dokonce i vkusné pelíšky pro domácí mazlíčky. A pro zahradníky rukavice a jiné ochranné pomůcky.Vydáno 18.06.2018
185 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pytle na dřevo i štěpku: Kompletní sortiment pytlů a BIG-BAG pro prodejce štípaného dříví

Pytle na dřevo i štěpku: Kompletní sortiment pytlů a BIG-BAG pro prodejce štípaného dříví
Společnost FOKUS-H poskytuje svým zákazníkům pytle a obalové materiály pro prodejce štípaného dříví. V této oblasti přináší FOKUS-H pytle na dřevo, pytle na štěpku, velkoobjemové vaky BIG-BAG nebo ovíjecí síťoviny.

Pytle pro balení brambor

Pytle pro balení brambor
Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.
PODSTRÁNKY

Pytle na obilí a brambory

Pytle na obilí a brambory
Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, síťované pytle na brambory

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty
Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, autoplachty

BIG BAG vaky

BIG BAG vaky
Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování zemědělských komodit
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FOKUS-H s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FOKUS-H s.r.o.
www.pytle-fokus.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 159
Třebíč 674 01

czfokush@gmail.com
+420 568 845 120


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha