MAGTRADE, s.r.o.
Přístupové systémy Praha, turniketyTurnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu

V současné době je zejména na veřejně přístupných místech zapotřebí dbát na zvýšenou bezpečnost. K tomu mohou velkou měrou přispět i turnikety a vstupní branky po přístupové systémy. Systémy společnosti MAGTRADE s.r.o. jsou nejen propracované, ale také designově dokonalé.

Turnikety pro přístupové systémy

Moderní turnikety firmy MAGTRADE s.r.o.

Turnikety se uplatňují především tam, kde je nutná kontrola bez přítomnosti lidského personálu nebo kde je nutné kontrolovat oprávnění vstupu osob. Nejčastější využití nacházejí v místech placeného vstupu nebo v neveřejných objektech, kde mohou sloužit k evidenci příchodů a odchodů. Pomocí tohoto systému je možné i chránit majetek v objektu. Turnikety a vstupní branky lze integrovat do jakéhokoliv přístupového systému. Mezi výhody turniketů společnosti MAGTRADE s.r.o. patří dlouhá životnost, antivandal provedení, snadná obsluha, nízká pořizovací cena a také moderní designové provedení.

Turnikety pro přístupové systémy


Vstupní branky jako doplněk systému

Turniketové systémy bývají také doplněny zvláštní brankou pro průchod invalidů nebo pro možnost pronesení většího břemena. Součást systému je i zábradlí, které umožňuje osobám snadnou orientaci. Vstupní branky jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby usměrňovaly a řídily pohyb procházejících osob. Ve větších obchodech umožňují vjezd nákupních vozíků a také vozíků invalidních. Systém zahrnuje mechanické a motorické otočné branky, poplachové a detekční systémy, zábrany, zábradlí a sloupky. Vstupní branky nabízí firma MAGTRADE s.r.o. v několika možných variantách. S propustí ze skla nebo nerezové oceli. Další možností je zatahující propusť. Vhodným řešením mohou být i elektromechanické, elektromotorické nebo mechanické branky.

Vstupní branky pro přístupové systémy


Systém promyšlený do detailu

Turnikety i vstupní branky potřebují ke své činnosti elektrickou energii. Při jejím výpadku se nemusíte obávat, že by vznikla panika z nemožnosti opustit prostor. Trojramenný (tripodový) turniket má funkci „anti-panic“. Což znamená, že v případě nouze se ramena sklopí a průchod je zajištěn až třiceti osobám za minutu.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.

Vydáno 05.02.2018
Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem je v dnešní době velmi aktuální téma. Technologie v této oblasti jde dopředu mílovými kroky. Ještě v nedávné době byly kamerové systémy pod názvem "průmyslová televize" natolik nákladné, že byly využívány výhradně v průmyslových objektech. V současnosti se ale natolik zlevnily a miniaturizovaly, že se běžně instalují také v rodinných domech. A jaké jsou současné možnosti kamerových systémů? Pokud se obrátíte na společnost Magtrade s.r.o., můžete si klidně již zítra prohlížet záběry z Vašeho kamerového systému přímo na svém chytrém telefonu či tabletu, a to v reálném čase, z jakéhokoliv místa na světě.

Vydáno 26.04.2016
Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy

Představujeme Vám moderní přístupové systémy IMPRO Technologies, které jsou vhodné pro všechny typy budov. Tuto významnou značku v české republice zastupuje společnost Magtrade, s.r.o., která Vám sestaví řešení přesně na míru Vašim potřebám nebo systémy jednoduše prodá - ceny naleznete přímo na jejich www stránkách. Pokud jste tedy vlastníkem nebo pronajímatelem nějakého objektu nebo budovy, jsou následující řádky určené právě pro Vás.

Vydáno 30.04.2014
Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Hledáte spolehlivý a snadno ovladatelný přístupový systém pro zabezpečení vašeho objektu? Ve společnosti MAGTRADE vám nabízíme absolutní novinku na českém trhu – přístupový systém IMPRO Access portal LITE. Tento přístupový systém nabízí řízení vstupu až u 8 dveří, snadnou správu a nepřeberné množství nastavení. Zcela se tak přizpůsobí vašim požadavkům a pomůže vám mít objekt vždy plně pod kontrolou.

Vydáno 19.04.2016Vydáno 22.06.2018
39 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2019