S paletovým vozíkem pro ženy je snadná manipulace

Firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o., která sídlí v malé obci s netradičním názvem Grešlové Mýto, v okrese Znojmo, nabízí zajímavý paletový vozík. Je s ním velice snadná manipulace, a i obsluha je nenáročná. Proto se stal velice oblíbeným zejména u žen. To ale neznamená, že za svými robustnějšími technickými kolegy zaostává. Uveze 1300 kilogramů.

Paleťák pro holky - Hybridní paletový ET13MH

Firma úročí zkušenosti

V roce 1999 byla založena firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o., která se zabývala službami řemeslníkům a malým podnikatelům především ve znojemském regionu. Jednalo se zejména o prodej aut a agendu vysokozdvižných vozíků. V současné době je tato společnost považována za velmi úspěšnou ve svém oboru. Její úspěch dovolil, aby rozšířila své služby od prodeje po servis. V pracovní náplni je i krátkodobý a dlouhodobý pronájem vysokozdvižných vozíků. Kromě toho se zabývá i prováděním technické kontroly VZV a školením nových řidičů. Proškolit se však mohou přijít i služebně starší řidiči.

Manipulační technika do firmy AUTO-AGRO-HOLÍK


Sympatický „paleťák pro holky“

Čím je firma ještě zajímavá? V jejím sortimentu je jedna výjimečná technická záležitost. Tou je takzvaný „paleťák pro holky“. Ačkoliv toto označení může vyvolat na tváři některého muže úsměv, po bližším seznámení se jistě změní na uznalé přikývnutí. Dokonce ani feministky nemusejí varovně zvedat obočí. Nejedná se totiž o žádnou diskriminaci, ale o usnadnění náročné práce pro dělnice ve skladech nebo podobných prostorách, kde je nutné každodenní převážení nákladu. Paletový vozík, který se na trhu objevil pod označením Hybridní paletový ET 13MH, je opravdovou „vychytávkou“. Je to už na první pohled jednoduše ovladatelné technické zařízení, které disponuje elektrickým pojezdem a manuálním zdvihem. Ideální pro ženy je z toho důvodu, že i plně naložený se velice snadno rozjíždí. Z tohoto důvodu je také vhodný i do prostor s nakloněnou rovinou. Jeho hmotnost je považována také za výhodnou, protože je velice nízká. I s baterií váží pouhých sto dvacet pět kilogramů. Ačkoliv se opravdu nezdá, uveze ale náklad o hmotnosti tisíc tři sta kilogramů. Rozměr lyžin je stejný jako u standardního paletového vozíku. Což znamená 540 x 1150 mm. Rychlost se ovládá mírou otočení akcelerátoru (vpřed a vzad). Maximální rychlost pojezdu s nákladem jsou čtyři kilometry za hodinu. Bez nákladu se zvýší na čtyři a půl km/h.

Paletový vozík, se kterým se nenadřete


Vychytané je vše – i baterie

Pro dobrý přehled o výdrži baterie je na viditelném místě instalovaný indikátor stavu baterie. Baterie je samozřejmě kvalitní, lithiová, s parametry 24V/20Ah. Nabíjení trvá dvě až pět hodin. Snadná manipulace je zaručena právě i se zmíněnou baterií. Díky praktickému madlu se snadno vyjímá, a tak je její odpojení otázkou opravdu několika málo vteřin. Vozík se tedy může nabíjet prakticky všude, kde je v dosahu elektrická energie, bez toho, že by musel uživatel přesunovat k zásuvce celý stroj. Ve vybavení je i rychlonabíječka. Pro zvýšení bezpečnosti je možné využít i bezpečnostní vypínač. Z podobného důvodu (bezpečný provoz) na sebe paletový vozík upozorňuje výstražným zařízením. Poloměr otáčení je stanoven na 1320 mm. V nabídce firmy je pochopitelně manipulační techniky mnohem více. Podnikatelé i soukromí majitelé mohou také využít servis nejen vysokozdvižných vozíků, ale i zahradní a zemědělské techniky. Do této činnosti spadají i pravidelné prohlídky a údržba. Firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o., nabízí i záruční a pozáruční opravy ve vlastní dílně. Po dohodě s majitelem je možné provést opravy přímo u něho doma.

Manipulace i obsluha paletového vozíku ET 13MH je snadná


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autoagro.cz

Vydáno 28.06.2018
187 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2020
PODSTRÁNKY

Prodej vysokozdvižné a manipulační techniky

Prodej vysokozdvižné a manipulační techniky
Prodej vysokozdvižné a manipulační techniky v okolí Třebíče a Znojma

Servis vysokozdvižné a manipulační techniky

Servis vysokozdvižné a manipulační techniky
Servis manipulační techniky, STK, školení řidičů ve Znojmě a okolí Třebíče

Pronájem vysokozdvižné a manipulační techniky

Pronájem vysokozdvižné a manipulační techniky
Pronájem vysokozdvižné a manipulační techniky pro okolí Třebíče a Znojma
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o.
www.autoagro.cz
Adresa

Adresa

č.36
Grešlové Mýto 671 56

obchod@autoagro.cz
+420 515 258 357


Najdete nás také zde:

ARES
captcha