Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií

Vybavení interiéru kvalitním nábytkem a spotřebiči je finančně náročnější záležitost. Proto je velice důležitá správná volba firmy, která se právě tou vaší zakázkou bude zabývat. To, jak dopadne finální výsledek, můžete odhadnout už na začátku jednání. Truhlářství Aleše Víta vám pomocí speciálního počítačového programu hned na samém počátku ukáže, na co se můžete po objednání zakázky těšit.

Truhlářství, Výroba nábytku

Individuální přístup zajistí dokonalý výsledek

Od roku 2002 působí na našem trhu společnost Aleš Vít nábytek, která se zabývá návrhy a výrobou především kuchyňských linek. Kromě toho se specializuje i na výrobu veškerého nábytku do interiéru. Kvalita firmy se pozná nejen podle výsledků práce, ale také podle přístupu ke každému zákazníkovi. V žádném případě se tedy nesmí jednat o neosobní jednání „na dálku“. V případě firmy Aleše Víta se rozhodně takového přístupu nemusíte obávat. Po obhlídce nemovitosti vám bude připravena cenová nabídka s největší možnou přesností a vytvořen grafický návrh, který zahrnuje i návrh a doporučený materiál. Jestliže si zákazník není jistý výběrem spotřebičů, je samozřejmostí odborná rada.

Kuchyňské linky na míru v bytě přesně sedí


Ve vzorkovém studiu si vše můžete vyzkoušet

Zkušený truhlář ví, že každý zadavatel si raději vše vyzkouší v reálu, a proto je k tomuto účelu nově otevřené Vzorkové studio v Ivančicích, Krumlovská 6. Tam si v klidu můžete vyzkoušet výsuvy zásuvek, panty, otočné systémy, otevírání kuchyňských dvířek, posuvné systémy dveří u vestavěných skříní a další funkce tohoto moderního nábytku. Z bezprostřední blízkosti se tedy budete moci přesvědčit, jak funguje výsuv vašeho budoucího kuchyňského rohu a která varianta je právě pro vás ta pravá. Truhlářství, které si zakládá na svém dobrém jménu, rozhodně neopomíjí žádný detail. Proto není problém projekt přizpůsobit každé konkrétní místnosti. Současným trendem jsou elektromotorkem poháněné výklopy a pojezdy, které se ovládají pouhým dotekem. Ve vzorkovně si můžete tyto novinky (výklopy SERVO DRIVE pro AVENTOS a výsuvy SERVO DRIVE pro TANDEMBOX) osobně osahat a ozkoušet. Truhlářství Aleš Vít totiž myslí nejen na vizuálně dokonalý dojem, ale také na usnadnění vaší práce v kuchyni. Celý postup zpracování zakázky je naprosto přizpůsoben i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. V domluveném termínu nastíníte své požadavky. Následně přijde na řadu zaměření, výběr materiálu a odstínů podle vzorků. Při konzultaci získáte představu o možnostech ve výběru ostatních komponentů. Do toho spadá i nabídka elektrospotřebičů pro zabudování.

Vzorkovna nabízí možnost vše si osahat


Před konkurencí o krok napřed

Díky grafickému návrhu za pomoci plně profesionálního programu PRO 100 budete mít svůj budoucí interiér přesně zpodobněn. Můžete tedy ještě některé detaily vylepšit a dotvořit. Po odsouhlasení všech náležitostí se dohodne přesný termín montáže a vše může začít. Rozvody elektroinstalace a vody budou zakresleny přímo na obvodové zdivo, aby nedošlo během samotné práce k jakékoliv nepřesnosti. Každá firma, která chce mít pouze spokojené zákazníky, musí pro ně připravit i něco navíc. Něco, co ostatní nenabízejí. Truhlářství Aleš Vít jako jedno z mála garantuje, že v den, kdy bude montáž kuchyně dokončena, budou fungovat veškeré spotřebiče i odpady ke dřezu. Pokud bychom to shrnuli do jedné věty, pak můžeme s čistým svědomím říci, že jakmile se za pracovníky zavřou dveře, můžete svou novou kuchyň začít používat. V případě, že by se vyskytla nějaká skrytá vada, která se neprojevila během montáže, stačí jednoduše vyplnit formulář a nejpozději do pěti pracovních dnů bude vše opraveno k vaší plné spokojenosti.

Kvalitní firma je vždy o krok napřed


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nabytek-alesvit.cz

Vydáno 06.08.2018
60 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy

Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy
Pokud chceme, aby naše nová kuchyně splňovala přesně naše představy, je nezbytné nechat si ji vyrobit na míru. Firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK vám tu vaši představí ještě předtím, nežli se pustí do díla. Díky počítačovému programu si ji totiž budete moci prohlédnout v trojrozměrném obraze.

Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče

Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče
Kvalitní kování dovede prodloužit životnost kuchyňské linky o mnoho let. Proto firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK spolupracuje pouze s dodavateli, kterým může v tomto ohledu důvěřovat. To samé také platí při výběru výrobců vestavěných spotřebičů. Pouze kvalita a dokonalý design je dostatečně dobrý pro ...

Vestavěné skříně vám přinesou pohodu

Vestavěné skříně vám přinesou pohodu
Dnešním trendem v oblasti bydlení je z jedné stany úspora místa a z druhé možnost mít co nejvíce úložných prostor. Tyto požadavky lze jednoduše skloubit tím, že si necháme vyrobit vestavené skříně přímo na míru do našeho interiéru a přesně podle našich představ.
PODSTRÁNKY

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio
Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství
Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Výroba nábytku Aleš Vít
WEBOVÁ STRÁNKA
Výroba nábytku
www.nabytek-alesvit.cz
Adresa

Adresa

Krumlovská 6 (naproti Penny marketu)
Ivančice 664 91

ales.vit@nabytek-alesvit.cz
+420 731 489 080


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha