Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy

Pokud chceme, aby naše nová kuchyně splňovala přesně naše představy, je nezbytné nechat si ji vyrobit na míru. Firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK vám tu vaši představí ještě předtím, nežli se pustí do díla. Díky počítačovému programu si ji totiž budete moci prohlédnout v trojrozměrném obraze.

Kuchyně na míru Aleš Vít

Kvalitní materiál při výrobě kuchyní se vyplatí

Při zařizování bytu máme zejména na kuchyni opravdu vysoké nároky. Chceme, aby byla přehledná, účelná a také natolik útulná, aby příprava jídel byla za odměnu, a ne za trest. Na kuchyňské linky na míru je odborníkem firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK, která pracuje s pomocí nejnovějších technologií. A to nejen při samotné výrobě interiérových doplňků. Už po první konzultaci budete přesně vědět, jak bude vaše kuchyně vypadat. S pomocí počítačového programu vytvoří 3D návrh, díky kterému můžete vychytat drobné nedostatky a dovést svou představu k dokonalosti. Jednou z nejdůležitějších součástí každé kuchyně je pracovní deska. Na ni musíme tedy klást ty největší nároky. Musí odolat nejen vysokým teplotám, ale také vlhkosti, které se v tomto prostoru neubráníme. Velice oblíbeným materiálem se stal stylový umělý kámen. Dobrou odolností a příjemným zjevem vyniká i dřevotříska a spárovka. Ověřené materiály značek Kronospan, Egger a Kaindl se vyznačují navíc odolností vůči čistícím prostředkům a dalším každodenním vlivům.

Na výběru materiálu při výrobě nábytku hodně záleží


Vkusná kuchyně, která nepodléhá zubu času

Z hlediska mechanické zátěže jsou nejvíce namáhaná kuchyňská dvířka u různých skříněk. Není snad ani možné spočítat, kolikrát je v krátkém čase otevřeme a opět zavřeme. Je tedy zapotřebí volit takový materiál, který tuto zátěž hravě zvládne. Odborníci proto doporučují MDF. Jedná se o středně hustou vláknitou desku, která je vyrobena ze smrkových dřevěných vláken. Oceňovanými vlastnostmi jsou zejména pevná struktura a příznivá cena. Tento materiál se v kuchyních uplatňuje ve variantě PVC fólií nebo lakovaný. Jednou z dalších možností je masivní dřevo nebo lamino s ABS hranou. Pod tímto názvem se ukrývají ochranné těsnící lišty k pracovním deskám. Ověřenými dodavateli kuchyňských dvířek firmy ALEŠ VÍT NÁBYTEK jsou především společnosti Trachea, Luceo nebo Trob. Proč právě tyto společnosti? Protože každý zkušený podnikatel ví, že jen s kvalitním materiálem lze vytvořit také kvalitní výrobek. Tyto firmy se vyznačují nejen zmíněnou kvalitou, ale také přehledem o nejnovějších trendech v oblasti výroby kuchyní na míru. Velice vkusně kuchyňský nábytek doplňuje lakované sklo. Díky svému zajímavému vzhledu dodá vaší budoucí kuchyni elegantní nádech. Navíc je velmi odolné a vydrží v nezměněné podobě dlouhou dobu i přes velikou zátěž.

Kuchyňská linka stále jako nová


Odstíny najdete ve vzorníku RAL

Vybírat barvy můžete z velkého množství odstínů vzorníku RAL. Výhodou tohoto vzorníku je to, že je celosvětově uznávaným standardem, což umožnuje v případě oprav či doplnění některých částí získat vždy stejný odstín. Kvalitu a dobré uspořádání kuchyňského nábytku prověří většinou až čas. Proto truhlářství Aleše Víta nespoléhá pouze na první dojem, ale spolupracuje pouze s těmi dodavateli, kteří mají pouze ty nejlepší preference. Jednou z takových společností je firma Blum, se kterou spolupracují v oblasti vnitřního vybavení kuchyňských linek. Důležitou součástí každé kuchyně je dřez. Současným trendem jsou materiály nerez nebo granit. Obě volby jsou v tomto případě správné, protože oba typy vynikají skvělými povrchovými vlastnostmi i strukturou. Nevyžadují náročnou údržbu a vypadají velice esteticky. Velkou výhodou těchto dřezů je to, že se vyrábějí v mnoha designových provedeních. Důkazem toho jsou značky Schock a Franke, s kterými spolupracují ti nejnáročnější výrobci nábytku. A k těm jistě truhlářství Aleše Víta patří.

Barevná škála pro novou kuchyň je přímo obrovská


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nabytek-alesvit.cz

Vydáno 23.07.2018
368 Zhlédnutí
Topováno 08.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií

Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií
Vybavení interiéru kvalitním nábytkem a spotřebiči je finančně náročnější záležitost. Proto je velice důležitá správná volba firmy, která se právě tou vaší zakázkou bude zabývat. To, jak dopadne finální výsledek, můžete odhadnout už na začátku jednání. Truhlářství Aleše Víta vám pomocí speciálního ...

Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče

Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče
Kvalitní kování dovede prodloužit životnost kuchyňské linky o mnoho let. Proto firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK spolupracuje pouze s dodavateli, kterým může v tomto ohledu důvěřovat. To samé také platí při výběru výrobců vestavěných spotřebičů. Pouze kvalita a dokonalý design je dostatečně dobrý pro ...

Vestavěné skříně vám přinesou pohodu

Vestavěné skříně vám přinesou pohodu
Dnešním trendem v oblasti bydlení je z jedné stany úspora místa a z druhé možnost mít co nejvíce úložných prostor. Tyto požadavky lze jednoduše skloubit tím, že si necháme vyrobit vestavené skříně přímo na míru do našeho interiéru a přesně podle našich představ.
PODSTRÁNKY

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio
Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství
Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Výroba nábytku Aleš Vít
WEBOVÁ STRÁNKA
Výroba nábytku
www.nabytek-alesvit.cz
Adresa

Adresa

Krumlovská 6 (naproti Penny marketu)
Ivančice 664 91

ales.vit@nabytek-alesvit.cz
+420 731 489 080


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha