Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče

Kvalitní kování dovede prodloužit životnost kuchyňské linky o mnoho let. Proto firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK spolupracuje pouze s dodavateli, kterým může v tomto ohledu důvěřovat. To samé také platí při výběru výrobců vestavěných spotřebičů. Pouze kvalita a dokonalý design je dostatečně dobrý pro zákazníky této renomované truhlářské dílny.

Kování kuchyňské linky, Výroba nábytku

Pomocí 3D zobrazení dovedete svůj projekt k dokonalosti

Pokud si necháme vyrobit kuchyni na míru, která bude přesně odpovídat našim představám, přináší nám toto rozhodnutí ještě jeden bonus. Můžeme si zvolit, jaké kování bude pro nás to pravé a také si rozmyslit, které domácí spotřebiče uvítáme spíše ve formě volně stojících a které chceme mít šikovně schované. Nábytek je věc, kterou budeme mít doma většinou opravdu dlouhou dobu, a kromě toho, že ho budeme používat, budeme ho také mít neustále na očích. Proto je zapotřebí rozhodnout se opravdu rozvážně a k realizaci přistoupit až ve chvíli, kdy si jsme svým návrhem stoprocentně jisti. TRUHLÁŘSTVÍ ALEŠE VÍTA, které sídlí v Ivančicích, přichází s jedním skvělým nápadem. Aby si zákazník mohl svou budoucí kuchyni dokonale představit, připraví mu dokonalý grafický návrh ve formě 3D. Tím uvidí, jak by mohla jeho kuchyně jako finální výrobek vypadat.

Svou kuchyni uvidí zákazník ještě před její realizací


Vestavěné kuchyňské spotřebiče pouze od značkových výrobců

U kuchyňských spotřebičů platí jedna zásada – musejí být především kvalitní. Proto výrobci nábytku, kteří si svou práci nechtějí znehodnotit špatným výběrem, volí osvědčené značky, ke kterým patří Miele, Elektrolux, Siemens, Whirlpool, Mora, Bosch, Cata a další špičkoví výrobci. Dalším důležitým kritériem je design. Dlouholeté zkušenosti výrobce nábytku vám pomohou při vhodné kombinaci. Ne vždy se totiž rozhodneme koupit vše od jednoho výrobce. Proto je zapotřebí být právě při kombinování opatrní. Abychom si neporušili celý ráz naší nové kuchyně. Mnoho lidí váhá mezi volně stojícími spotřebiči a zabudovanými. Pro volně stojící hovoří nižší cena, ale většina výrobců nábytku, kteří se specializují na kuchyně vám potvrdí, že zabudované přinášejí daleko více výhod. Investice do nich se zkrátka vyplatí. Zabudované spotřebiče dodají kuchyni ucelený vzhled.

Do kvalitní kuchyně patří pouze kvalitní spotřebiče


Kování dokáže prodloužit životnost nábytku

Firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK pracuje s ideou, že na každém detailu záleží. Jsou to právě různé drobnosti a doplňky, které dotvářejí konečný vzhled výrobku. Pro mnoho truhlářských dílen je například kování druhořadou záležitostí. Můžete si být stoprocentně jisti, že v ivančické dílně je správný výběr kování velice důležitý. Vědí, že na tom závisí nejen finální vzhled, ale také životnost dvířek, a nakonec i celé skříňky. Zejména v kuchyni, kde dochází k častému otevírání a zavírání, je zapotřebí kování od skutečně ověřených dodavatelů. Špičkou v tomto oboru jsou firmy Hettich a Laguna. Cílem firmy Hettich je spojit inteligentní techniku, funkčnost a design. V jejich dílnách se vyvíjí a vyrábějí nejrůznější funkční kování k výsuvům, zásuvkám a závěsům. Společnost Laguna působí na našem trhu už bezmála čtvrt století. Za tu dobu si vybudovala dobré jméno, které je zárukou kvality. Pokud byste se zeptali zkušeného výrobce kuchyňského nábytku, jak by měla vypadat ideální kuchyně, asi by odpověděl, že má být zvenčí elegantní a zevnitř praktická. To je totiž cíl moderních kuchyní. Vhodné kování má usnadnit otevírání a zavírání jednotlivých částí linky a také zvýšil komfort při manipulaci. Nic nesmí jít ztuha, ale zlehka a nic se nesmí zadrhávat. Kromě toho je důležitá i bezpečnost při manipulaci.

Vhodně zvolené kování prodlouží život vaší kuchyně


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nabytek-alesvit.cz

Vydáno 03.07.2018
73 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy

Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy
Pokud chceme, aby naše nová kuchyně splňovala přesně naše představy, je nezbytné nechat si ji vyrobit na míru. Firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK vám tu vaši představí ještě předtím, nežli se pustí do díla. Díky počítačovému programu si ji totiž budete moci prohlédnout v trojrozměrném obraze.

Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií

Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií
Vybavení interiéru kvalitním nábytkem a spotřebiči je finančně náročnější záležitost. Proto je velice důležitá správná volba firmy, která se právě tou vaší zakázkou bude zabývat. To, jak dopadne finální výsledek, můžete odhadnout už na začátku jednání. Truhlářství Aleše Víta vám pomocí speciálního ...

Vestavěné skříně vám přinesou pohodu

Vestavěné skříně vám přinesou pohodu
Dnešním trendem v oblasti bydlení je z jedné stany úspora místa a z druhé možnost mít co nejvíce úložných prostor. Tyto požadavky lze jednoduše skloubit tím, že si necháme vyrobit vestavené skříně přímo na míru do našeho interiéru a přesně podle našich představ.
PODSTRÁNKY

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio
Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství
Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Výroba nábytku Aleš Vít
WEBOVÁ STRÁNKA
Výroba nábytku
www.nabytek-alesvit.cz
Adresa

Adresa

Krumlovská 6 (naproti Penny marketu)
Ivančice 664 91

ales.vit@nabytek-alesvit.cz
+420 731 489 080


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha