Vestavěné skříně vám přinesou pohodu

Dnešním trendem v oblasti bydlení je z jedné stany úspora místa a z druhé možnost mít co nejvíce úložných prostor. Tyto požadavky lze jednoduše skloubit tím, že si necháme vyrobit vestavené skříně přímo na míru do našeho interiéru a přesně podle našich představ.

Vestavěné skříně, Výroba nábytku

Konečně skříně, které jsou přehledné

Truhlářství ALEŠ VÍT NÁBYTEK vyrobí vestavěné skříně přesně podle vašich představ. Budete tak mít jistotu, že tento nábytek přesně sedne do určeného místa. Někdy je těžké představit si, jak bude místnost vyhlížet poté, co se v ní změní nábytek. S tím vám pomůže grafický 3D návrh, na kterém uvidíte vše přesně tak, jak to bude ve finále vypadat. A samozřejmě, že můžete díky tomu ještě cokoliv změnit a dotvořit. Každý odborník na výrobu tohoto druhu nábytku vám může jednoduše vysvětlit, co od něho máte očekávat. Je to především to, aby byla skříň přehledná, prakticky uspořádaná a dovolila jednoduchou manipulaci s uloženými věcmi. Proto je zapotřebí individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jen skutečný mistr – truhlář si dovede „pohrát“ s každým detailem a je spokojený jen v tom případě, že za sebou zanechal dokonale odvedenou práci.

Výroba kvalitních vestavěných skříní na míru


Kvalitní kování prodlouží životnost

Praktičnost vestavěných skříní s sebou pochopitelně přináší jejich časné využívání. Do těchto prostor prostě budete chodit zřejmě denně. Proto je důležité klást důraz na jednu jejich součást. Tou je spolehlivé kování. Je jistě jasné, že kování může životnost samotné skříně prodloužit nebo také zkrátit. Právě z tohoto důvodu truhlárna spolupracuje pouze s osvědčenými dodavateli těchto komponentů. Těmi jsou známé firmy (v dobrém slova smyslu) Laguna a Hettich. Oba dodavatelé kování patří ke špičkám ve svém oboru.


Velká variabilita v každém ohledu

Vestavěné skříně přinášejí široké možnosti ve variabilitě. Vnitřní uspořádaní záleží pouze na individuálních požadavcích a potřebách každého zákazníka. Proto firma plně respektuje tyto požadavky a snaží se vytvořit nejen obyčejný kus nábytku, ale věc, která přináší svému majiteli opravdovou radost. Vestavěné skříně se totiž hodí opravdu do každé místnosti. Uvítáte je jak v ložnici, tak i například v kuchyni. A pokud má vaše ratolest menší pokoj, než by si představovala, pak se může tímto jednoduchým způsobem rozšířit.

Inspirace realizovanými zakázkami


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nabytek-alesvit.cz

Vydáno 28.06.2018
48 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy

Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy
Pokud chceme, aby naše nová kuchyně splňovala přesně naše představy, je nezbytné nechat si ji vyrobit na míru. Firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK vám tu vaši představí ještě předtím, nežli se pustí do díla. Díky počítačovému programu si ji totiž budete moci prohlédnout v trojrozměrném obraze.

Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií

Kvalitní truhlářství poznáte podle několika kritérií
Vybavení interiéru kvalitním nábytkem a spotřebiči je finančně náročnější záležitost. Proto je velice důležitá správná volba firmy, která se právě tou vaší zakázkou bude zabývat. To, jak dopadne finální výsledek, můžete odhadnout už na začátku jednání. Truhlářství Aleše Víta vám pomocí speciálního ...

Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče

Dokonalost kuchyňské linky dotváří vkusné kování i stylové spotřebiče
Kvalitní kování dovede prodloužit životnost kuchyňské linky o mnoho let. Proto firma ALEŠ VÍT NÁBYTEK spolupracuje pouze s dodavateli, kterým může v tomto ohledu důvěřovat. To samé také platí při výběru výrobců vestavěných spotřebičů. Pouze kvalita a dokonalý design je dostatečně dobrý pro ...
PODSTRÁNKY

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio
Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství
Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Výroba nábytku Aleš Vít
WEBOVÁ STRÁNKA
Výroba nábytku
www.nabytek-alesvit.cz
Adresa

Adresa

Krumlovská 6 (naproti Penny marketu)
Ivančice 664 91

ales.vit@nabytek-alesvit.cz
+420 731 489 080


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha