Apartmány - větší pokoje s obývacím koutem pro dokonalé pohodlí v centru Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.

Apartmány - větší pokoje s obývacím koutem pro dokonalé pohodlí v centru Opavy

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.

Hotel Iberia restaurace

Menu pro každou příležitost

Jídlo je jedním z největších potěšení v našem životě. Proto bychom si měli tuto radost dopřávat plnými doušky. Není tím samozřejmě myšleno přejídání, ale naopak, skvělé gastronomické zážitky, na které se hned tak nezapomíná. Pokud byste zavítali do Opavy, a chtěli se dobře najíst, pak je tím nejlepším místem špičková restaurace přímo v centru města. Hotel IBERIA, jehož součástí jsou dvě stylové restaurace – Castillo a Citadela, nabízí klidné prostředí, které je vhodné nejen pro běžné posezení, ale i pro pracovní schůzky. Polední stravování je formou menu. Denně si můžete vybrat ze tří jídel, která jsou každý den obměňována. V nabídce jsou pochopitelně i jídla bezmasá.

IBERIA – špičková restaurace Opava v centru města


Ochutnejte Španělsko

Hotel přichází i s nabídkou víkendového menu, které je složené z polévky, hlavního chodu a dezertu. Jak už pojmenování restaurace napovídá, můžete zde ochutnat tradiční španělskou kuchyni. Kromě ní je ovšem v nabídce i česká a mezinárodní, ve které najdete jídla hotová i minutky. Teplé letní dny přímo lákají k posezení pod zastřešenou terasou v zadní části hotelu, kde můžete degustovat kvalitní moravská a španělská vína.

Organizace společenských akcí


Překvapení pro novomanžele

Pro větší skupiny je dobrou volbou útulný a klimatizovaný salónek, který stýká dostatek pohodlí i soukromí. Ideální pro setkání spolužáků po dvaceti letech. Toto prostředí je také vhodné pro narozeninové a rodinné oslavy. Hostiteli touto volbou odpadne jedna starost. Stačí, když sdělí svou představu a bude připraveno menu, slavnostní tabule a zajištěna obsluha. Po skončení akce se nemusíte nikam trmácet, ale pohodlně se ubytovat v hotelu IBERIA, kde získáte množstevní slevu na ubytování. A pokud tou akcí byla svatební hostina, pak je k dispozici krásný svatební apartmán pro novomanžele, ve kterém najdou vířivou vanu, minibar a o příjemné prostředí se postará klimatizace. Prožijí tu noc plnou romantiky, na kterou se nezapomíná.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://hoteliberia.cz/

Vydáno 04.07.2018
356 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.
PODSTRÁNKY

Ubytování v hotelu

Ubytování v hotelu
Hotel IBERIA v centru Opavy pro krátkodobé pobyty i dlouhodobé ubytování

Hotelové restaurace

Hotelové restaurace
Hotelové restaurace hotelu IBERIA s perfektní gastronomií a příjemným prostředím

Kongresy, konference

Kongresy, konference
Hotel IBERIA v Opavě s kongresovým centrem, ubytováním a stravováním v restauracích
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel a restaurant IBERIA*** Opava
hoteliberia.cz
Adresa

Adresa

Pekařská 11
Opava 746 01

info@hoteliberia.cz
+420 553 776 700


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha