Kvalita má jméno TOP VITAL – prodejna čerstvých produktů z českých farem

Jídlo nám může pomoci se uzdravit a také nám může způsobit zdravotní potíže. Nemusíme se hned s těžkým srdcem zříkat některých potravin. Stačí si vybrat českou kvalitu, kterou nabízejí farmáři, jimž na jejich dobrém jménu opravdu záleží.

Regionální kvalitní potraviny Top Vital

V prodejně TOP VITAL víte, co jíte

Jistě už se každý z nás setkal s potravinami ze zahraničí o jejichž kvalitě se dalo úspěšně pochybovat. Ti šťastnější mají zkušenost pouze z doslechu. Přitom není vůbec zapotřebí, abychom si nechali trh zaplavit nekvalitou pochybné pověsti. Jednou z provozoven, která se s tímto faktem rozhodně smířit nehodlá, je prodejna potravin TOP VITAL, která byla roku 2013 otevřena na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou. Tady se můžete spolehnout na to, že si v tašce odnesete regionální, čerstvé, farmářské, a hlavně české a kvalitní potraviny. Z velké části se jedná o sortiment v Bio kvalitě. Zboží, jehož sortiment se skládá z více než tří tisíc produktů (v nabídce je i kosmetika, drogerie a doplňky stravy), se posílá po celé České republice.

Regionální, české, čerstvé, farmářské potraviny


Kvalitní mohou být i alkoholické nápoje

Zdravá strava je základem zdravého životního stylu. TOP-VITAL denně nabízí čerstvé pečivo (i špaldové a bezlepkové), maso a masné výrobky, sýry, mléko a mléčné výrobky, farmářské produkty z Vysočiny, bezlepkové, bezlaktózové a DIA produkty, ovoce a zeleninu. Široký sortiment je i v nápojích, kde kromě nealko (bylinné čaje a sirupy) můžete ochutnat moravská bio vína a konopná piva. Kromě surovin na přípravu jídel, jsou v nabídce i instantní zeleninové polévky, které jsou velice oblíbené jako vydatné svačiny do zaměstnání. Zasytí, ale jsou natolik lehké, že neunaví tělo ani hlavu. Kromě toho mají opravdu výbornou chuť.

Kvalitní regionální potraviny


I mlsat se dá zdravě

Náš životní styl bohužel často vede k přejídání a následné obezitě. Je smutné, že tímto problémem trpí i malé děti. Je tedy potřeba změnit jim stravovací návyky zavčasu. Myslíte, že je těžké přesvědčit je, že mlsat se dá zdravě? Tak to jste ještě nevyzkoušeli banánové chipsy nebo jiné sušené ovoce. Není možné obsáhnout na malém prostoru vše, co obchod nabízí. Zákazníci, kteří prodejnu navštíví (ať už kamennou nebo internetovou) většinou neměli do té doby tušení, jaké skvělé dobroty se dají pořídit v Bio kvalitě.Vydáno 02.07.2018
142 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2018
PODSTRÁNKY

Zdravá výživa, e-shop

Zdravá výživa, e-shop
Biopotraviny a produkty zdravé výživy v e-shopu TOP VITAL

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty
Bezlepkové, bezlaktózové potraviny a dia produkty s přírodním sladidlem

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Eko drogerie a přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika pro ženy, děti, muže a ekologické drogistické zboží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Top Vital VHS Bohemia a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Top Vital
www.vhsbohemia.cz
Adresa

Adresa

nám. Republiky 286/22
Žďár nad Sázavou 591 01

eshop@topvital.cz
+420 724 783 560


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha