TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus, s.r.o. Dodavatel částí pro mechanické pohony

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.

Vizovická společnost Toba Plus, s.r.o. spolupracuje s předními výrobci součástek pro automobilový a strojírenský průmysl. Důvěru dostala i od japonské firmy NSK, která je ve světě průmyslu řazena na samý vrchol pro své výrobky prvotřídní kvality.

Ložiska Toba Plus

Ložiska a jiné komponenty pro oblast průmyslu

Společnost Toba Plus, s.r.o., která sídlí ve Vizovicích, si dala do svého programu maloobchodní i velkoobchodní prodej sortimentu, který obsahuje nezbytné součásti pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl. V jejich sortimentu najdete válečkové řetězy, řetězová kola, ložiska, řemeny, řemenice, svěrná a upínací pouzdra, článkové řetězy. Za téměř osmnáct let svého působení si našla cestu k několika světovým výrobcům součástek pro oblast průmyslu.

Dealerem společnosti NSK - Toba Plus, s.r.o.


Spolupráce s NSK – výrobcem prvotřídní kvality

Firma je zástupcem několika renomovaných výrobců součástí, které jsou určené pro automobilový a strojírenský průmysl. O tom, že spolupracuje pouze s partnery s tou nejlepší pověstí svědčí fakt, že je (mimo jiné) i dealerem značky NSK. Tento japonský výrobce je na světovém trhu už více než sto let. Za tuto dobu se propracoval na nejvyšší příčku v oblasti výroby ložisek, kuličkových šroubů a lineárního vedení. Prodejní centra se nacházejí na všech kontinentech. Firma NSK si zakládá na technice odbornosti, kvalitě a flexibilitě. Díky otevřenosti pro názory i inovativní nápady svých partnerů i spolupracovníků se její produkty stále více zdokonalují. Je to také výsledek neustálého hledání nových technologických řešení.


Toba Plus, s.r.o. je držitelem několika certifikátů

Společnost NSK udává trend v oblasti přesnosti energetických úspor. Důkazem je i počet podaných patentových přihlášek. V této oblasti se, díky kvalitním spolupracovníkům, řadí na jedno z předních míst. Firma se nezaměřuje pouze na vývoj nových technologií, ale také se snaží nepřetržitě zkvalitňovat výrobní procesy. Spolupráce s předními výrobci strojů a výrobních zařízení zajišťuje vyšší produktivitu, vysokou spolehlivost a životnost všech výrobků, které vycházejí z jejich dílen. Na prvotřídní kvalitu se můžete u společnosti NSK vždy plně spolehnout. Vizovická Toba Plus, s.r.o. je držitelem certifikátu firmy NSK i několika dalších firem světových jmen, které vyrábějí komponenty pro automobilový a strojírenský průmysl.

Certifikáty společnostiVydáno 11.07.2018
118 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další
Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba ...

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství
Společnost TOBA Plus, s.r.o. se sídlem ve Vizovicích se již 21 let zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem produktů renomovaných výrobců. Nabízí široký sortiment částí pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl
PODSTRÁNKY

Klínové řemeny

Klínové řemeny
Klínové řemeny Rubena, klasické, variátorové a řezané řemeny

Válečkové řetězy

Válečkové řetězy
Válečkové, dopravní, speciální řetězy, řetězy Vamberk pro různá průmyslová odvětví

Ložiska, gufera

Ložiska, gufera
Kuličková, válečková, kluzná ložiska NSK, ložiskové jednotky Fersa, gufera
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOBA Plus, s.r.o. Dodavatel částí pro mechanické pohony
WEBOVÁ STRÁNKA
TOBA Plus, s.r.o.
www.tobaplus.cz
Adresa

Adresa

Zlínská 1208
Vizovice 763 12

obchod@tobaplus.cz
+420 577 453 026


Najdete nás také zde:

ARES
captcha