TOBA Plus, s.r.o.

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus, s.r.o.Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.

Vizovická společnost Toba Plus, s.r.o. spolupracuje s předními výrobci součástek pro automobilový a strojírenský průmysl. Důvěru dostala i od japonské firmy NSK, která je ve světě průmyslu řazena na samý vrchol pro své výrobky prvotřídní kvality.

Ložiska Toba Plus

Ložiska a jiné komponenty pro oblast průmyslu

Společnost Toba Plus, s.r.o., která sídlí ve Vizovicích, si dala do svého programu maloobchodní i velkoobchodní prodej sortimentu, který obsahuje nezbytné součásti pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl. V jejich sortimentu najdete válečkové řetězy, řetězová kola, ložiska, řemeny, řemenice, svěrná a upínací pouzdra, článkové řetězy. Za téměř osmnáct let svého působení si našla cestu k několika světovým výrobcům součástek pro oblast průmyslu.

Dealerem společnosti NSK - Toba Plus, s.r.o.


Spolupráce s NSK – výrobcem prvotřídní kvality

Firma je zástupcem několika renomovaných výrobců součástí, které jsou určené pro automobilový a strojírenský průmysl. O tom, že spolupracuje pouze s partnery s tou nejlepší pověstí svědčí fakt, že je (mimo jiné) i dealerem značky NSK. Tento japonský výrobce je na světovém trhu už více než sto let. Za tuto dobu se propracoval na nejvyšší příčku v oblasti výroby ložisek, kuličkových šroubů a lineárního vedení. Prodejní centra se nacházejí na všech kontinentech. Firma NSK si zakládá na technice odbornosti, kvalitě a flexibilitě. Díky otevřenosti pro názory i inovativní nápady svých partnerů i spolupracovníků se její produkty stále více zdokonalují. Je to také výsledek neustálého hledání nových technologických řešení.


Toba Plus, s.r.o. je držitelem několika certifikátů

Společnost NSK udává trend v oblasti přesnosti energetických úspor. Důkazem je i počet podaných patentových přihlášek. V této oblasti se, díky kvalitním spolupracovníkům, řadí na jedno z předních míst. Firma se nezaměřuje pouze na vývoj nových technologií, ale také se snaží nepřetržitě zkvalitňovat výrobní procesy. Spolupráce s předními výrobci strojů a výrobních zařízení zajišťuje vyšší produktivitu, vysokou spolehlivost a životnost všech výrobků, které vycházejí z jejich dílen. Na prvotřídní kvalitu se můžete u společnosti NSK vždy plně spolehnout. Vizovická Toba Plus, s.r.o. je držitelem certifikátu firmy NSK i několika dalších firem světových jmen, které vyrábějí komponenty pro automobilový a strojírenský průmysl.

Certifikáty společnosti
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Společnost TOBA Plus, s.r.o. se sídlem ve Vizovicích se již 21 let zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem produktů renomovaných výrobců. Nabízí široký sortiment částí pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl

Vydáno 11.01.2016
TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba také akumulátory a autožárovky. A uznejte sami, že pořídit si například sněhové řetězy se v našem podnebném pásu čím dál častěji vyplácí i obyčejným smrtelníkům.

Vydáno 04.10.2013Vydáno 11.07.2018
83 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2019