Automaty na kávu, profesionální a kancelářské kávovary, presovary pro přípravu nejlepší kávy

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Automaty na kávu, profesionální a kancelářské kávovary, presovary pro přípravu nejlepší kávy

Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů

Společnost Automaty Kavamat Vendig s.r.o. je nejen přímým dovozcem a prodejcem kvalitních kávovarů, ale díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru dodává na trh kávu prvotřídní kvality. Kávu KAVAMAT PREMIUM ESPRESSO oceňují i nejnáročnější zákazníci.

Skvělá káva z kávovarů Kavamat

Kávovar zlepší kvalitu nápoje

Mnoho lidí si nedovede představit ráno bez šálku horké kávy. Aby tento „životabudič“ skutečně zabral, a navíc po něm zůstal dlouho příjemný pocit, je zapotřebí vybírat jen tu nejvyšší kvalitu. A to nejen u samotného přírodního produktu. Důležitá je i příprava. Milovníci tohoto božského nápoje vám potvrdí, že obyčejná varná konvice dovede kvalitu kávy o mnoho snížit. Už přes dvaadvacet let sbírají zkušenosti odborníci společnosti Automaty Kavamat Vendig s.r.o., která je přímým dovozcem a prodejcem kávovarů.

Kavamat zajistí komplexní služby od prodeje či pronájmu kávovaru až po dodávku kvalitních surovin.


Ochutnejte skutečně dokonalou kávu

K patnáctiletým narozeninám firma věnovala svým příznivcům a zákazníkům kvalitní instantní kávu typu FREEZE DRIED. Měla takový úspěch, že si našla cestu i do tak náročné země jako je Švýcarsko. Kávu KAVAMAT Jubileum, jak se oficiálně jmenuje, mohou ochutnávat lidé v mnoha zemích světa. Neustálým zkoušením a snahou o dokonalost se zrodila naprosto jedinečná a vyvážená káva KAVAMAT PREMIUM ESPRESSO, která je nenapodobitelná. Její bohatou a sametovou chuť i jedinečné aroma oceňují i ti nejnáročnější zákazníci, zejména milovníci tradiční takzvané turecké kávy. Ti mají rádi silnou, výraznou, a přitom jemnou chuť. Směs arabiky a robusty v poměru 80:20 splňuje veškeré zmíněné požadavky. Přichází k nám z Jižní Ameriky. Cestou se ale zastaví v Hamburku, kde je upražena v prvotřídních pražírnách a pak už vzniká ve spojení s kávovarem dokonalý nápoj, který má jednu vzácnou vlastnost. Dovede zpříjemnit celý den.

Kavamat zajistí komplexní služby od prodeje či pronájmu kávovaru až po dodávku kvalitních surovin.


Veškerý servis i možnost zapůjčení náhrady

Firma zajistí kompletní záruční a pozáruční servis kávovarů, pro které jsou výhradním dovozcem. Ať už se jedná o kávovary, které jsou určené do restaurací, domácností nebo kanceláří. Pokud se něco pokazí, nemusíte se obávat, že zůstanete delší dobu bez svého ranního potěšení. Opravy se řeší nejdéle do dvou dnů po nahlášení, a to přímo u zákazníka. Pokud nejde oprava vyřešit na místě, je zapůjčen náhradní přístroj.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kavamat.cz/

Vydáno 11.07.2018
305 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Naše nápojové automaty vám dodávají energii i relax

Naše nápojové automaty vám dodávají energii i relax
Ve společnosti Kavamat se nám povedlo nemožné. Dodáváme vám energii v práci a zároveň vám dopřáváme vaši chvilku klidu a relaxace. To vše díky našim kávovým nápojovým automatům, které během okamžiku vykouzlí delikátní kávu, která chutná i největším fajnšmekrům.

I vaše kancelář ožije díky kávovaru

I vaše kancelář ožije díky kávovaru
Společnost Kavamat je vaším společníkem při dlouhém dni v práci. Jak to? Nabízí totiž možnost pronájmu profesionálních kávovarů, které vám nebo vašim zaměstnancům dodají energii na celý den formou lahodné kávy. Navíc nabízíme pronájem kávovarů od společnosti Saceo, výrobce prvního plně ...
PODSTRÁNKY

Nápojové a prodejní automaty

Nápojové a prodejní automaty
Nápojové a prodejní automaty pro příjemné a rychlé občerstvení

Profesionální kávovary Saeco

Profesionální kávovary Saeco
Profesionální automatické kávovary Saeco – prodej, pronájem, operating

Káva CAFÉ REPUBLICA

Káva CAFÉ REPUBLICA
Prvotřídní kávové směsi CAFÉ REPUBLICA BARISTA, PREMIUM, EXKLUSIVE v e-shopu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Automaty Kavamat Vending s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Automaty Kavamat Vending s.r.o.
www.kavamat.cz
Adresa

Adresa

V Kolonii 42
Košatka 739 23

obchod@kavamat.cz
+420 558 669 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha