Společnost SALVATOR STŘECHY je tím pravým partnerem při rekonstrukci střech

Když před čtvrt stoletím vznikla firma Salvator střechy, specializovala se pouze na prodej materiálu a potřeb pro klempíře z okolí Bystřice pod Hostýnem. Postupně se rozšiřovala a dnes se prezentuje jako úspěšná společnost, která disponuje klempířským centrem i půjčovnou strojů.

Kvalitní střešní krytina od firmy Salvator střechy

Veškeré potřeby pro střechy pod jednou střechou

Hlavní náplní činnosti firmy SALVATOR STŘECHY jsou potřeby pro stavby a rekonstrukce střech. V současné době spolupracuje s nejvýznamnějšími a nejkvalitnějšími výrobci a dodavateli střešních materiálů. Firma zajistí dodání nezbytných plechů (pozinkované, hliníkové, měděné, titanzinkové, nerezové, olověné, mosazné, pocínované i atraktivní tahokov), okapových systémů s přední návalkou (pozinkované, titanzinkové, měděné, hliníkové, lindab, marley), veškeré používané krytiny (pálené, betonové, plechové, ocelové, bitumenové, vláknocementové, plastové). V nabídce je i hutní materiál, mezi který se řadí pásovina, tyč a drát. Pochopitelně nechybí ani spojovací materiál (nýty, hřebíky, podložky, šrouby...).

Rekonstrukce i stavby střech s firmou SALVATOR STŘECHY


Půjčovna usnadní práci pokrývačům

Pobočky SALVATOR Střechy s.r.o. nabízejí k vypůjčení kvalitní stroje a nářadí značky GEDA. Ušetřit čas, námahu i peníze vám může stavební výtah GEDA COMFORT. Firma je rovněž odborníkem na tepelné izolace. Doporučí nejvhodnější řešení právě pro vaši střechu i fasádu. V sortimentu tepelných izolací jsou PIR/PUR izolační desky, EPS polystyrenová izolace, Minerální vata, izolační doplňky. Kompletní sortiment pro ploché střechy sestává z modifikovaných asfaltových pásů, hydroizolačních fólií, PIR izolací a dalších nezbytností (tepelné izolace, spojovací materiály, speciální nářadí).

Rekonstrukce i stavby střech s firmou SALVATOR STŘECHY


Střešní krytiny nejvyšší kvality

Jednou z preferovaných střešních krytin je ETERNIT DACORA, která je vyráběná z přírodních surovin. Navíc vyniká vysokou pevností, stálostí a odolností vůči klimatickým vlivům. Je vhodná zejména na rodinné domy. Výhody plechových krytin (lehkost a snadná montáž) přináší luxusní hliníková střešní krytina TORNERO. Na tuto velice kvalitní střešní krytinu se poskytují nejlepší záruční podmínky. Na perforaci plechu v důsledku oxidace nebo protékání a odlupování povrchové úpravy čtyřicet let. Na stálobarevnost povrchu krytiny (nerovnoměrné změny barevného odstínu) patnáct let. Aby byla střecha kompletní, zajistí firma veškerá střešní okna VELUX.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.salvatorstrechy.cz/

Vydáno 12.07.2018
70 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hliníková střešní krytina TORNERO – krytina, která nezklame

Hliníková střešní krytina TORNERO – krytina, která nezklame
Přemýšlíte, že vyměníte starou střešní krytinu za novou? Vyzkoušejte výhody hliníkové střešní krytiny TORNERO. Tato moderní krytina vaši střechu spolehlivě ochrání. A vy už se nebudete muset obávat rezivění, zatékání vody nebo popraskání tašek. Spoléhejte na hliníkovou střechu od prodejce SALVATOR ...

Hliníková střešní krytina s dlouhou životností? To je TORNERO

Hliníková střešní krytina s dlouhou životností? To je TORNERO
Dopřejte vašemu domu kvalitní střešní krytinu. Najdete ji u společnosti Salvator Střechy s. r. o., která je jedním z předních českých dodavatelů materiálu pro stavbu a rekonstrukci střech. Déle než dvacet let se specializujeme na střešní krytiny a v našem sortimentu se nachází i moderní hliníková ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SALVATOR STŘECHY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SALVATOR STŘECHY s.r.o.
www.salvatorstrechy.cz
Adresa

Adresa

Loukov 90
Loukov 768 75

info@salvatorstrechy.cz
+420 606 676 531


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha