Veterinární klinika Mlejnský
MVDr. Radomír Mlejnský
Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Zvíře, které je napadeno blechami nebo klíšťaty, prožívá opravdová muka. Šetrnou a zároveň velice účinnou pomocí je Bravecto pipeta. Je vhodná pro kočky, větší psy i pro miniaturní plemena psů. Neuškodí ani březím nebo kojícím samicím.

Pipety pro psy i kočky Bravecto

Dlouhodobá a zaručená ochrana proti parazitům

Pokud má váš domácí mazlíček možnost se alespoň čas od času proběhnout venku, dříve či později přinese domů nemilé překvapení ve formě blechy. Jestliže necháte problém dojít dál, je velice těžké se s ním vypořádat. A každý, kdo podobnou situaci zažil, jistě potvrdí, jak velice zvíře trpí. Naštěstí je v dosahu pomoc, která opravdu funguje. Přípravky řady Bravecto, které nejsou volně prodejné, je možné zakoupit na veterinární klinice Veterina Mlejnský v Revoluční ulici v Uherském Hradišti. Velice účinné a snadno aplikovatelné jsou Bravecto pipety, jejichž účinnost vydrží tři měsíce.

Bravecto – aplikace pipetou


Léčba i spolehlivá prevence

U koček jsou pouze dvě možnosti ochrany před parazity. Buď speciální obojek anebo právě roztok přímo na kůži. Jistě je na první pohled zřejmé, která možnost bude účinnější. Bravecto pipety jsou rozlišeny podle váhy psa nebo kočky. Po podání působí po dobu dvanácti týdnů a pak se má léčba opakovat. U kočky je prokázáno, že blecha je usmrcena do dvanácti hodin a klíště do dvou dnů. Látka fluralaner, která blechy a klíšťata zabíjí, působí na nervový systém těchto parazitů natolik spolehlivě a rychle, že blecha nestihne naklást ani vajíčka. Tím odpadá rozmnožování blechy a problém je tak vyřešen v opravdu krátké době. Přípravek je nutné aplikovat zvířeti mezi lopatky, aby tak bylo zajištěno, že se látka dostane opravdu do těla a pes nebo kočka se jí olizováním nezbaví.

Pipety pro psy i kočky


Bravecto pipety jsou vhodné i pro březí samice

Bravecto pipety je možné využít i na miniaturní plemena psů, u kterých se váha pohybuje od dvou kilogramů. Je jasné, že tito mazlíčci tráví většinu času v bytě a jsou častěji koupáni. Účinek přípravku proti parazitům není při koupání, šamponování ani plavání nikterak snižován. Na účinnost nemá vliv ani fakt, jedná-li se o dlouhosrsté nebo krátkosrsté plemeno. Bravecto pipeta je vhodná i pro březí nebo kojící samice. Je tedy zdravotně naprosto nezávadná, a tudíž nežádoucí reakce jsou velice výjimečné.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.

Vydáno 06.03.2017
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.

Vydáno 19.08.2016Vydáno 14.08.2018
897 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2020

Veterinární klinika

Veterinární klinika

Veterinární klinika – MVDr. Radomír Mlejnský v Uherském Hradišti

Antiparazitika

Antiparazitika

Účinná antiparatizitka proti klíšťatům na Veterině Mlejnský Uherské Hradiště

Zdravotní pojištění PetExpert

Zdravotní pojištění PetExpert

Zdravotní pojištění PetExpert na Veterinární klinice Mlejnský v Uherském Hradišti