Logistar s.r.o. – silentbloky špičkové kvality

Kvalitní silentbloky z vysoce odolné pryže nabízí firma Logistar s.r.o., která je zástupcem renomované společnosti Rubena. Pomocí nejnovějších technologií vycházejí z jejich dílen pouze výrobky prvotřídní kvality s vysokou odolností.

Pryžové silentbloky Logistar

Padesátiletá praxe v oboru

Žádný stroj by nemohl stoprocentně plnit svou danou funkci, pokud by neměl plně kvalitní součásti. Zejména ty, které jsou nejvíce namáhané. Jednou takovou součástkou, na které závisí spolehlivost stroje, je silentblok, který umožňuje tlumení nárazů, aktivní i pasivní izolaci kmitů, hlukovou izolaci a také přenos sil. Společnost Logistar s.r.o., která sídlí v Hradci Králové, se stala zástupcem firmy Rubena a.s., jenž je výrobcem pryžokovových antivibračních prvků (silentbloků) už více nežli půl století.

Nabídka silentbloků


Silentbloky v širokém výběru

Společnost Logistar nabízí (kromě jiného sortimentu) i kvalitní silentbloky v širokém výběru různých provedení. Patří mezi ně válcové, nárazníkové nebo pouzdrové pružiny různých specifikací. Díky nejmodernějším technologiím a širokému sortimentu používaných pryží, vycházejí z jejich dílen velice kvalitní antivibrační díly s žádanými vlastnostmi. K základním materiálům, které se při výrobě využívají, patří pryže na bázi NR, NBR a SBR, které se vyznačují vysokou odolností. A to ve standardní tvrdosti 55 ShA – pokud není na výrobku uveden jiný údaj. Na zakázku lze například použít pryže v rozmezí od 30 do 85 ShA.

Kontaktujte nás pro více informací ohledně silentbloků


Cílem je spokojenost zákazníků

Moderní technologie se využívají nejen v oblasti lisování, ale také při přípravě kovových zálisků. Společnost klade velký důraz především na kontrolu výrobního procesu a pochopitelně i na finální výrobky. Na prvotřídní kvalitu je kladen důraz i při výrobě ostatního sortimentu, mezi který patří ložiska, ložiskové jednotky, řetězy, řetězová kola, klínové řemeny, gufera, o-kroužky, velopláště, pryžové profily a manžety. Ke službám, které firma nabízí, patří i poradenská služba, která je poskytována zdarma. Firma si klade za cíl především zajistit bezproblémové fungování a životnost svých produktů, což se odrazí pozitivním způsobem na spokojenosti zákazníků.Vydáno 06.08.2018
460 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ložiska a řetězy přímo od výrobců dodává Logistar Hradec Králové

Ložiska a řetězy přímo od výrobců dodává Logistar Hradec Králové
Ložiska, řetězy, klínové řemeny, gufera, silentbloky a mnohé další. Na to všechno se specializuje společnost Logistar s.r.o. Hradec Králové. Soustředíme se na prodej a distribuci sortimentu společnosti Rubena a.s., prodáváme ale také výrobky od dalších tuzemských i zahraničních výrobců.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Logistar s.r.o. Ložiska Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Logistar s.r.o.
www.logistar.cz
Adresa

Adresa

Dvorská 232
Hradec Králové 500 02

info@logistar.cz
+420 490 510 551


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha