GPS sledování vozidel – úspora provozních nákladů vozového parku, lepší využití pracovního času vozidel a strojů

V oboru GPS sledování vozidel je naše společnost aktivní více než deset let. Dodávky a instalace systémů sledování, včetně servisu, zajišťujeme vlastním personálem a to na celém území ČR i v zahraničí. Nabízíme řešení na vysoké technické úrovni s plnou technickou podporou. Aplikace pro monitorování vozidel a strojů s elektronickou knihou jízd splňující požadavky finančního úřadu je uživatelsky velice „přátelská“ a pravidelně dochází k její aktualizaci.


Mějte přehled o poloze a činnosti vašeho vozidla

Systém GPS sledování vozidel nabízíme jako webovou aplikaci přístupnou odkudkoliv a kdykoliv, ale také jako ve variantě Desk Top, kdy je aplikace umístěna na serveru uživatele v případě, kdy si uživatel, z důvodu bezpečnosti, nepřeje, aby data byla přístupna přes internet (např. bezpečnostní složky, záchranná služba). Systémy GPS sledování vozidel poskytují řadu možností a uživatelských funkcí, jako je aktuální náhled na vozidla v terénu nad mapou, historie jízd, propracovaný systém uživatelských oprávnění, SMS upozornění při neoprávněném pohybu vozidla, identifikace řidičů, kontrola tankování paliva, evidence provozních stavů vozidla (práce hydraulické ruky, zapnutí čerpadla, evidence teploty v nákladovém prostoru, čistění vozovky, posyp či plužení, zemědělské činnosti, atd.), v rámci elektronické knihy jízd potom import dat z platebních karet, souhrnné statistiky, administrace cestovních příkazů a mnoho dalších. Pro přístup ke všem datům stačí jakýkoliv stolní počítač, notebook, netbook, tablet nebo mobilní telefon s internetovým připojením.

Sledování vozidel jako ochrana před zcizením majetku

Mnozí řidiči, zvláště nákladních vozů a pracovních strojů, si stále bezostyšně přivlastňují část přidělených pohonných hmot. Často se jedná o velká množství, když zcizenou naftu dále prodávají. S rostoucími cenami PHM je tento problém pro vedení firem naléhavější.  

Odhalte nepoctivé zaměstnance díky GPS sledování vozidel společnosti Echoton. Porovnává totiž skutečný přírůstek paliv v nádrži a předložené účty za tankování. Tím aplikace GPS sledování vozidel umožňuje dokonalou kontrolu předložených účtů za tankování, nepoctivý zaměstnanec tak nemá pro svou nekalou činnost příležitost. Firmy, jež si aplikaci pořídily, mohou potvrdit velké úspory za pohonné hmoty. Investice za pořízení GPS systému sledování vozidel se tak vrací již po několika měsících.

Máme v oboru dlouholeté zkušenosti. Všechny montáže a kalibrace provádějí naši vlastní vyškolení zaměstnanci. Na HW, SW a veškeré práce poskytujeme 24 měsíční záruku.

Pro ověření vlastností a funkcí nabízené aplikace poskytujeme zdarma zkušební provoz na dobu jednoho až dvou týdnů.

Máte-li zájem, volejte, pište, kontaktní informace naleznete na www.echoton.cz.
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.echoton.cz

Vydáno 22.08.2014
175 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Echoton - CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Echoton - CZ s.r.o.
www.echoton.cz
Adresa

Adresa

Josefa Šavla 761/21
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

spol@echoton.cz
+420 596 624 030


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha