Koupelnové studio Instal – Renč vám ukáže vaši budoucí koupelnu v 3D

Možnost vidět svou budoucí koupelnu ještě před zahájením stavebních prací nabízí firma Instal – Renč s.r.o. v koupelnovém studiu v Nymburce. Díky vizualizaci 3D nemusíte mít obavu, že v průběhu realizace dojde k nějaké chybě, kterou může být i nevhodný výběr barvy obkladaček.

Grafické návrhy koupelen Instal Renč

Grafickým návrhem k dokonalému výsledku

V současné době, kdy se počítače stále více stávají součástí našeho běžného života, začínají některé pokrokové stavební firmy využívat této možnosti. Jedním z vítaných pomocníků je 3D vizualizace. Tento bezkonkurenční program dokáže přesně zobrazit budoucí vzhled místnosti. Firma Instal – Renč s.r.o., která už téměř tři desítky let dodává svým zákazníkům instalační materiál pro rozvod vody, plynu, kanalizace, topení, domácí vodárny a čerpadla, se specializuje také na kompletní zařízení koupelen a WC. Ve svých pobočkách v Nymburce a Mladé Boleslavi nabízí pouze prvotřídní kvalitu. Tato firma využívá zmíněnou 3D vizualizaci k návrhům koupelen.

Instal Renč - grafické návrhy koupelen


Díky 3D se nestane žádná chyba

Koupelnové studio se nachází na pobočce v Nymburce. Co vlastně takový program může nabídnout? Pokud bychom to řekli trochu zjednodušeně, pak jistotu, že se při realizaci koupelny neudělá žádná chyba. V 3D zobrazení každý majitel přesně ví, jestli se mu do jeho koupelny vejde vše, co si přeje a v takových rozměrech, které mu vyhovují. Ale to by na nejmodernější techniku bylo pochopitelně málo. V tomto programu se ukáže i to, jestli navržená skladba obkladů nebude působit příliš fádně nebo naopak moc výrazně. Svou koupelnu prostě zákazník uvidí kompletně sestavenou ještě dříve, nežli bude položena jediná obkladačka. Cena grafické 3D vizualizace je tisíc korun. V případě, že si zákazník zakoupí zboží za více nežli deset tisíc korun, bude tato záloha odečtena.

Koupelnové studio, 3D návrhy Nymburk


Stačí poskytnout veškeré informace o vaší koupelně

K vytvoření návrhu stačí, když zákazník dodá stavební plán nebo náčrt místnosti s uvedením rozměrů stěn, přizdívek, dveří a oken. U dveří a oken je důležité uvést i vzdálenost od rohu stěny. U oken navíc i výšku parapetu i samotného okna. U dveří musí být uvedeno, na kterou stranu se otevírají. Pokud se jedná o podkrovní koupelnu, pak je vyžadován řez místností nebo náčrtek zkosení stropu s uvedením rozměrů zkosení. Nutné je také uvést umístění a velikost střešních oken, trámy, vikýře a další prvky. U obkladů a dlažeb je nutné upřesnit jak skladbu, tak i barevnou kompozici. Důležité jsou prostě veškeré detaily, mezi které se řadí i výklenky nebo poličky. Pro veškeré materiály nemusíte chodit daleko. Vše si vyberete pohodlně v podnikové vzorkovně.Vydáno 08.08.2018
78 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího
Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Instal-Renč s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Instal-Renč s.r.o.
www.instal-renc.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 483
Nymburk 288 02

info@instal-renc.cz
+420 325 623 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha