TENZOVÁHY, s.r.o.Bezobslužný provoz vah pro dopravu a průmysl – dokonale promyšlený systém

Jestliže uvažujete o koupi váhy pro účely vážení v dopravě a průmyslu, zkuste využít možnosti pořízení bezobslužného typu. Pomocí jeho software získáte i dokonalý přehled o veškerých důležitých informacích. Vše je propojeno s podnikovou sítí.

Bezobslužný provoz vah

Veškeré informace se dostanou okamžitě do systému podniku

Společnost Tenzováhy s.r.o. Olomouc je specialistou na vážení v dopravě a průmyslu. Zaměřují se na váhy pro nakladače a vysokozdvižné vozíky i na vysokorychlostní, dynamické, mostové, silniční a mobilní váhy. V jejich sortimentu najdete váhy a měřidla pro vážení za jízdy i za klidu. Pokud jste se rozhodli k nákupu dynamické přejezdové nebo mostové váhy, pak se zkuste zamyslet nad tím, jestli se nedá při jejím následném provozu také trochu ušetřit. Moderní váhy mohou být vybavené kompletním automatickým provozem bez obsluhy s přímým přenosem informací o vážení, vozidle i řidiči, které míří přímo do informačního systému podniku.

Bezobslužný provoz vah


Jednoduchá identifikace čipovou kartou

Bezobslužný provoz je řízen pochopitelně pomocí počítače. Uživatelským rozhraním je klávesnicový terminál s bezkontaktní čtečkou čipových karet. K přesné identifikaci vážených vozidel i nákladu se využívají čipové karty. Řidič se v podstatě identifikuje stejně. Buď také čipovou kartou anebo může využít své osobní číslo. V systému není zapomenuto ani na rozdíly v druhu nákladu. Ten si na vozidle volí sám řidič pomocí klávesnicového terminálu. Jedinou podmínkou pro správné fungování systému je nainstalování software „Expediční váha“. Není to ale žádný problém, protože je tento program připraven v základní verzi pro zpracování dat z čipových karet. Zmíněný systém bezobslužného provozu je využitelný nejen pro dynamické váhy pro vážení za jízdy, ale také pro statické mostové váhy pro vážení vozidel v klidu.

Produkty společnosti


Na vše dohlížejí kamery

Dohled nad pohybem vozidel je zajištěn čtyřmi kamerami (dvě kamery v každém směru jízdy). Tyto kamery snímají část čela vozidla s SPZ a rovněž vezený náklad. Čas snímkování váženého vozidla je synchronizován s pohybem vozu přes váhu. Získané snímky jsou buď archivovány v řídícím počítači vah nebo se odesílají do podnikové sítě. Bezobslužný systém vážení přináší mnoho výhod. Pomocí jeho software získáte přehled o vozidlech, materiálu i dopravcích. Kromě toho se do informačního sytému podniku dostávají jednoduchým způsobem veškerá data, bilance i faktury. K tomuto systému lze přikoupit set pro automatické vážení, set pro automatické čtení registračních značek, venkovní display pro pohodlné čtení údajů vážení, signalizační zařízení nebo automatické závory.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba vah a ostatních systémů pro vážení těžkých nákladních automobilů a dalších věcí i pro průmysl

Výroba vah a ostatních systémů pro vážení těžkých nákladních automobilů a dalších věcí i pro průmysl

Kdo by neznal klasické váhy, ovšem společnost Tenzováhy vyrábí něco daleko originálnějšího. Jedná se o váhy pro dopravu a průmysl. Každému zákazníkovi navrhnou typ zařízení a zaškolí obsluhu.

Vydáno 06.09.2017Vydáno 20.12.2018
16 Zhlédnutí