Defektoskopie - kurzy a služby nejvyšší kvality přináší DEKRA CZ a.s.

V defektoskopii je hlavní důraz kladen na odbornost. Systém vzdělávání je nastaven tak, že pracovník je po absolvování vzdělávacího programu a získání certifikátu plně způsobilý vykonávat danou činnost bez potřeby dozoru. Aby tomu bylo opravdu tak, je třeba zvolit kvalitní kurzy. Jedním z poskytovatelů, na které se můžete plně spolehnout, je DEKRA CZ a.s.

Kurzy defektoskopie - DEKRA CZ a.s.

Kvalitní kurzy v oblasti defektoskopie

Kvalita kurzů, nabízených na českém trhu se bohužel výrazně liší. Podle čeho je dobré se rozhodovat při výběru poskytovatele vzdělávání? Je třeba se zaměřit na komplexnost poskytované služby, obsah a formu kurzů a v neposlední řadě také na časovou dotaci. Hlavním kritériem by rozhodně neměla být cena. Jen kvalitní kurzy v oblasti defektoskopie připraví Vaše zaměstnance k samostatnému výkonu činnosti a ušetří Vám dodatečné náklady, které zdánlivě ušetříte výběrem levného kurzu.
V portfoliu kurzů DEKRA CZ a.s. najdete všechny stupně kurzů z oblasti defektoskopie, které jsou definovány legislativními požadavky a provádí se v akreditovaných střediscích. Právě kvalita kurzů je to hlavní, na co se společnost zaměřuje.
Jak přesně systém funguje? Vzdělávací systém je nediskriminační, požadavky jsou kladeny na středoškolské vzdělání, zrak (barvocit) a délku praxe. Školení lze absolvovat i s nulovou praxí, již samostatné školení se započítává do získané praxe. Zkouška se skládá po školení, ovšem certifikát je vydán až po uplynutí požadované doby získávání zkušeností, pokud není požadavek na délku praxe splněn již před školením. Pak lze činnost vykonávat ihned a samostatně.

Kurzy v oblasti defektoskopie s možností on-line rezervace


Nedestruktivní zkoušení materiálu, destruktivní zkoušky i „advanced“ nedestruktivní metody od DEKRA

Nejenže společnost DEKRA CZ a.s. provozuje výše uvedené kurzy v oblasti defektoskopie, zároveň je také aktivní na poli výkonné defektoskopie, kde disponuje silným know-how s tradicí nadnárodní společnosti. V oblasti defektoskopie poskytuje DEKRA služby:

- destruktivní materiálové testování v akreditované mechanické laboratoři v Pardubicích
- nedestruktivní zkoušení materiálumetodou RT, MT, UT, PT, VT, ET
- nedestruktivní zkoušení materiálu moderními „advance“ metodami – TOFD, PhasedArray, GuidedWaves, CreepWaves
- PMI – pozitivní materiálová identifikace

DEKRA Vám zajistí odbornou kontrolu kvality provedených prací pro zajištění maximální bezpečnosti Vašich výrobků. Kontrolu je možné zajistit přímo na místě výkonu, u Vás ve společnosti nebo v prostorech vlastních akreditovaných zkušeben s využitím vysoce kvalifikovaných techniků a moderního zařízení.

Pokud tedy hledáte kurzy nebo služby v oblasti defektoskopie, obraťte se s důvěrou na společnost DEKRA CZ a.s.

Destruktivní a nedestruktivní zkoušky i advanced metody od Dekra a.s.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dekrakurzy.cz/

Vydáno 24.09.2018
90 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DEKRA CZ a.s. Kurzy, kvalifikace personálu
WEBOVÁ STRÁNKA
DEKRA CZ a.s. Kurzy, kvalifikace personálu
www.dekrakurzy.cz
Adresa

Adresa

Türkova 1001/9
Praha 4 - Chodov 149 00

kurzy.cz@dekra.com
+420 736 628 854


Najdete nás také zde:

ARES
captcha