Strojírenská výroba od profesionálů je zárukou spolehlivosti

Stroje a svařence vyrobené na míru popř. dle dokumentace zákazníka, kvalitní obrábění i zámečnictví. To vše zahrnuje portfolio služeb Strojíren Olšovec nacházejících se v Olšovci u Hranic na Moravě. Poctivá strojírenská práce se ještě nevytratila. Ve Strojírnách Olšovec pracuje téměř šedesát vysoce kvalifikovaných obráběčů, zámečníků a techniků, kteří dělají vše pro to, abyste byli s výsledkem jejich práce vždy maximálně spokojeni.


Více než dvacet let zkušeností a stále drží krok s dobou

Technologie obrábění jdou neustále kupředu. Strojírny Olšovec ale drží krok s dobou a neustále aktualizují svá technologická zařízení pro obrábění polotovarů různého charakteru. Společnost zajišťuje obrábění běžných hutnických výrobků, svařenců, odlitků i výkovků. Oproti konkurenci neomezuje obrábění jen na obvyklé jakosti z oceli tř. 11, ale nabízí obrábění skutečně širokého spektra materiálů dodávaných v různých formách.

Strojírny Olšovec zajišťují obrábění drobných součástek i velkých součástí

V našem provozu je na denním pořádku obrábění nejen menších součástí od desítek kilogramů, ale i středně těžkých svařenců, odlitků a výkovků v řádu stovek kilogramů, a dokonce i opravdu těžkých součástí strojů až do hmotnosti 10.000 kg. Obrábění probíhá na konvenčních obráběcích strojích i na NC a CNC strojích.

V zámečnictví jsou klíčové zlaté české ručičky

zámečnictví je třeba především šikovné řemeslníky, kteří jsou schopni nabídnout klientům komplexní služby, kterými jsou pálení, stříhání, ohýbání, skružování i svařování. Strojírny Olšovec přijímají zakázky z oceli ve třídách 11, 12, 14, 15 a 17. Vyrábí a dodávají svařence o hmotnosti desítek až několikatunové (běžně do 10.000kg - po hohodě i více). V případě potřeby zajišťují v zámečnictví také žíhání a tryskání, zkoušky svarů, WPS+WPAR i předepsané povrchové úpravy.

Stavební stroje na míru v nejvyšší kvalitě

V oblasti dodávky strojů zajišťují Strojírny Olšovec jejich výrobu, stavbu a dodávku na míru každému klientovi. Stroje konstrují odborníci nejen podle dodané dokumentace, ale i podle vlastních návrhů. Spolupracujeme také se smluvními konstruktéry zcela podle vašich přání a potřeb. Klientům nabízíme nejen samostatné stroje, ale i komplexní technologické linky včetně jednotlivých technologií.

Stavební stroje pro všechny oblasti výroby

Strojírny Olšovec konstruují stroje a zařízení pro vodní hospodářství, zpracování kamene a štěrkopísku, energetiku, potravinářství, cihlářskou výrobu i dopravu. Vše ve špičkové kvalitě a v termínu.

Každé zakázce se Strojírny Olšovec věnují na 100%

V práci Strojíren Olšovec se odráží nejen dlouholeté zkušenosti v obrábění, zámečnictví a výrobě strojů i zařízení, ale také jejich neustálá snaha o zdokonalování technologií i zaměstnanců. Díky důrazu na poctivost zpracování, rychlost, přesnost a dodržování termínů máte záruku, že všechny zakázky, které nám zadáte, budou hotové vždy včas a zcela bez chybičky.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strojirny.com

Vydáno 25.08.2014
928 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodné partnera pro strojírenskou výrobu? Strojírny Olšovec s.r.o. je spolehlivým partnerem při výrobě strojů různého typu

Hledáte vhodné partnera pro strojírenskou výrobu? Strojírny Olšovec s.r.o. je spolehlivým partnerem při výrobě strojů různého typu
Zaměření této společnosti je opravdu široké, zabývají se výrobou strojů, stavbou svařenců a všemi ostatními stroji. Vyrábí velké i malé zařízení. Za dvacet let zkušeností získali mnoho zajímavých zakázek, takže se rozhodně ničeho nebojí.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.
www.strojirny.com
Adresa

Adresa

Olšovec 77
Olšovec 753 01

randusova@strojirny.com
+420 581 694 517


Najdete nás také zde:

ARES
captcha