Originální, alternativní, kompatibilní toner - hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax

PREMO s.r.o. Příslušenství pro výpočetní techniku

Originální, alternativní, kompatibilní toner - hp, oki, xerox, canon, dell, lexmark, brother, epson, kyocera, ricoh, samsung, utax

Společnost PREMO s.r.o. je spolehlivý a rychlý dodavatel kancelářského materiálu

Pro společnost PREMO s.r.o. není žádný kancelářský materiál nedostupným. Usnadní Vám také výběr kancelářské techniky a poradí, jakou techniku objednat. Můžete jí přenechat i starosti s ekologickou likvidací a recyklací tonerových a inkoustových kazet.

Dodavatel kancelářských potřeb Premo

Konec starostí s kancelářskou technikou

V dnešní uspěchané době je vždy doslova požehnáním, pokud můžeme některé záležitosti předat někomu jinému. Rozhodně to chce ale někoho spolehlivého. Žádná firma se v současnosti neobejde bez technických vymožeností, ke kterým patří zejména počítače a tiskárny. Spolehlivým dodavatelem spotřebního kancelářského materiálu je společnost PREMO s.r.o., která má zastoupení po celé naší republice. Jejím hlavním krédem je postarat se o to, aby její obchodní partneři (nákupčí, IT technici, asistentky, manažeři) měli klid na svou práci a nemuseli se starat o věci podružné. Díky této společnosti ušetříte drahocenný čas. Zboží, které je na skladě, u Vás bude už za jeden pracovní den. Stejnou rychlostí se řeší i případné reklamace. Jestliže máte starší typy tiskáren, do kterých se už hůře shání náplně, pak jste na správném místě. Tady to totiž neplatí.

PREMO s.r.o. - Spolehlivý dodavatel spotřebního kancelářského materiálu


Výkup, recyklace a ekologická likvidace tonerů zdarma

Navázáním spolupráce zjistíte, že rčení o čase a penězích skutečně platí. Věrní zákazníci získají bonus v podobě dopravy zdarma bez ohledu na množství, váhu i druh výrobků. Velké odběry jsou odměněny speciální sníženou (projektovou) cenou. Vývoj v kancelářské technice jde doslova mílovými kroky stále kupředu. To Vás ale nemusí děsit. Stačí se poradit a budete v obraze, jaká nová technika je do Vaší kanceláře nejvhodnější. Mnohdy bývá problém s výkupem, ekologickou likvidací tonerových a inkoustových kazet. U nás je samozřejmostí recyklace tonerů zdarma. To samé platí i v případě likvidace elektroodpadu. I tomu nejzkušenějšímu se může někdy stát, že nakoupí příliš mnoho tonerů do zásoby. Při další objednávce se problém vyřeší zpětným výkupem.

Ekologická likvidace, recyklace, výkup tonerů


Výhody spolupráce, které přesvědčí

Některé nezbytné technologie jsou finančně náročnější. Proto je dobré využít možnost vybraný produkt si nejprve vyzkoušet a pak se teprve rozhodnout. Dlouhodobá spolupráce přináší celou řadu dalších výhod, ke kterým patří i možnost prodloužené doby splatnosti. Společnost PREMO s.r.o. si váží každého svého klienta. Důkazem je i to, že s Vámi bude vždy jednat jeden obchodní zástupce, který za krátkou chvíli získá dokonalý přehled o tom, co je právě pro Vás to pravé. Bude k Vám tedy jezdit jen on, a kromě styku v obchodním duchu Vás bude zvát na zajímavé firemní akce.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.premocz.eu/

Vydáno 15.10.2018
147 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2022
PODSTRÁNKY

Výpočetní technika

Výpočetní technika
Výpočetní technika – PC, notebooky, PC komponenty, monitory v e-shopu

Ekologická likvidace, recyklace, výkup prázdných tonerů

Ekologická likvidace, recyklace, výkup prázdných tonerů
Výkup použitých tonerových a inkoustových kazet, recyklace, ekologická likvidace tonerů

Originální, kompatibilní, alternativní tonery

Originální, kompatibilní, alternativní tonery
Originální, kompatibilní tonery barevné i černé, alternativní tonery, inkoustové kazety
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PREMO s.r.o. Příslušenství pro výpočetní techniku
WEBOVÁ STRÁNKA
PREMO s.r.o.
www.premocz.eu
Adresa

Adresa

Brněnská 474
Staré Město 686 03

premo@premocz.eu
+420 777 595 461


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInwww.dodavatel-toneru.czARES
captcha