Zemní a výkopové práce - realizace základů pro stavby budov a terénní úpravy

ERTRANS, družstvo

Zemní a výkopové práce - realizace základů pro stavby budov a terénní úpravy

ERTRANS – synonymum pro spolehlivou přepravu (nejen) stavebního materiálu

Pomocí prvotřídní techniky zajistí společnost ERTRANS v okolí Znojma odvoz suti, dovoz stavebního materiálu i přesun stavebních strojů a strojních zařízení. Kromě toho se zabývá i přistavením kontejnerů a jejich opětovným odvozem.

Ertrans Odvoz sutě, stavebního materiálu, autodoprava nákladní Znojmo

Odvoz suti po bourání, dovoz materiálu na novou stavbu

V Jihomoravském kraji působí firma, která se zabývá zemními a výkopovými pracemi, úpravou terénu, bouracími pracemi. Kromě toho nabízí i služby nákladní a kontejnerové dopravy. Společnost ERTRANS, která už má u stavebních firem (především v okolí Znojma) své jméno, disponuje rozsáhlým vozovým parkem a odborně vyškoleným personálem. Důkazem toho je garance dvouleté záruky. Díky moderním a vysoce výkonným strojům a nákladním automobilům není problém zajistit autodopravu pro jakýkoliv účel. Což znamená, kromě jiného, také dopravu všech typů materiálů – rozměrných a těžkých dílů nebo naopak velkého množství malých objektů. Firma bez problémů odveze i stavební suť, se kterou jsou po demoličních nebo rekonstrukčních pracích vždy největší potíže.

ERTRANS – Odvoz sutě, stavebního materiálu


Přistavení kontejneru Vám ušetří čas

Kromě odvozu nepotřebností různého druhu lze zajistit i dovoz stavebního materiálu – písku, štěrku, kamení, betonu a dalších sypkých produktů, mezi které se řadí i zemina. Pro stavební firmy nebo i soukromníky je možnost využít nabídky převozu stavebních strojů a strojních zařízení. V současné době se velmi uplatňuje kontejnerová doprava. Je nejen praktická, ale výhodná z mnoha různých hledisek. Kontejner je možné dovézt na požadované místo a dle potřeby zajistit jeho odvoz. Vše bude probíhat přesně v předem dohodnutém čase. Jednou z důležitých zásad společnosti ERTRANS je striktní dodržování termínů.

Kontaktujte nás pro zajištění dovozu stavebního materiálu zde


Ztížené podmínky nejsou žádný problém

Pracovníci firmy jsou nejen zkušení, ale také odborně vyškolení držitelé potřebných certifikátů. Do jejich pracovní náplně patří také práce ve ztížených podmínkách. Vše pochopitelně probíhá s ohledem na dodržování bezpečnosti práce a požadované zacházení s přepravovanými objekty. Pokud tedy sháníte v okolí Znojma spolehlivou firmu, která se zabývá kontejnerovou a nákladní dopravou, pak se obraťte na společnost ERTRANS. Budete mile překvapeni nízkými cenami a dokonalým servisem.Vydáno 15.10.2018
56 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji
Firma ERTRANS se zaměřuje na zajištění autodopravy a kontejnerové dopravy i poskytování komplexních zemních, stavebních i výkopových prací v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Své služby nabízí mimo jiné v rámci okolí Znojma, Třebíčska, Moravských Budějovic, Miroslavi, Hrušovan nad Jevišovkou a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ERTRANS, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
ERTRANS, družstvo
www.ertrans.cz
Adresa

Adresa

Na Hrázi 3248/49
Znojmo 671 81

jelinek.transport@seznam.cz
+420 777 320 340


Najdete nás také zde:

ARES
captcha