Rohože pro zpevnění štěrku – voštinové rohože NIDAGRAVEL

Potřebujete příjemným způsobem vyřešit povrch přístupové cesty, zahrady, parkovací či jiné plochy? V případě, že hledáte nejen kvalitu, ale také výjimečnost, tak se můžete spolehnout na štěrkové rohože NIDAGRAVEL, které poskytují pevnost, stabilitu povrchu a také estetický design.

Po štěrkových rohožích je chůze i jízda pohodlnější

NIDAGRAVEL – značka s přednostmi, která šetří životní prostředí

Když se řekne NIDAGRAVEL, tak pod touto značkou se skrývají velkoformátové voštinové rohože, které jsou určené pro stabilizaci štěrkových ploch včetně zadržování dešťové vody vsakováním. Poskytují trvanlivou alternativu pevného a také stabilního povrchu se všemi přednostmi a s respektem k životnímu prostředí. Kromě toho si zachovávají příjemný estetický vzhled. Můžete si tak vhodným způsobem zpevnit tradiční štěrkové chodníky, terasy, příjezdové komunikace, parkoviště a nikdy nebudete muset řešit problém s jízdou na kole, s kočárkem nebo chůzi na vysokých podpatcích, které jsou na štěrkové ploše pěkně složité. V tomto případě půjde chůze i jízda hladce a na povrchu se nebudou tvořit jámy, vyjeté koleje nebo nepříjemné louže.

Zpevnění štěrkové plochy a zachování estetického designu


Pevné zafixování štěrku a vysoká odolnost

Struktura voštinové buňky je charakteristická tím, že je šestistranná o průměru 49 mm a tím umožňuje pevně zafixovat štěrk ze širokých možností. Podle charakteru zatížení si můžete vybrat dva typy rohoží, a sice s výškou 30 nebo 40 mm. První varianta nese označení NIDAGRAVEL 130 a je určena pro zatížení do 300 t/m2 a druhá varianta NIDAGRAVEL 140 pro zatížení do 400 t/m2. Po samotné aplikaci rohože na zarovnanou a zhutněnou plochu se povrch zasype štěrkem. Pokládka rohoží je možná i do mírného svahu. Rohože mají na spodní straně přivařenou geotextílii, která zabraňuje propadávání štěrku do podkladu a vtlačení celé rohože nahoru, čím usnadňuje i celkovou údržbu, propouští vodu a brání tvorbě kaluží, zabraňuje prorůstání plevele. Kromě toho jsou rohože NIDAGRAVEL odolné proti stárnutí, chemické kontaminaci, vůči hlodavcům a mikroorganizmům a jsou recyklovatelné.

Po štěrkových rohožích je chůze i jízda pohodlnější


Přednosti štěrkových rohoží a jejich použití

Štěrkové rohože NIDAGRAVEL mají spoustu pozitivních vlastností, které usnadňují samotnou pokládku a následné využití. Mezi jejich přednosti bez pochyb patří stabilita, trvanlivost, mrazuvzdornost, 100% propustnost a recyklovatelnost, využití štěrku do frakce 16 mm, odolnost vůči tlaku do 300 až 400 t/m2, rozmanité rozměry, odolnost vůči chemickým vlivům. Další předností je lehkost a ohebnost co podporuje rychlou pokládku a snadné tvarování řezem. Použití štěrkových rohoží NIDAGRAVEL dává spoustu možností a dokážou zpevnit a upravit jakoukoliv pozemní plochu. Můžete si tak kvalitně a esteticky upravit cestičky v zahradách, menší i větší parkovací plochy, přístupové cesty a to jak moderní, tak i rustikální, veřejná prostranství, hřbitovní cesty, zahradní schody, kempy, zahradní restaurace a mnoho dalšího.

Cestičky i větší plochy získají kvalitní a estetický povrch


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.terracottem.com/cz

Vydáno 29.11.2018
1901 Zhlédnutí
Topováno 02.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů
Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Pro zdravý růst stromů a keřů společnost TerraCottem CZ, s.r.o. vyvinula novinku kondicionér TerraCottem Arbor.

Půdní kondicionéry TerraCottem – různé druhy na podporu růstu rostlin

Půdní kondicionéry TerraCottem – různé druhy na podporu růstu rostlin
Pěstování rostlin, keřů a dřevin obnáší nejen samotné sázení či zalévání, ale také kontrolu nad zdravým růstem pěstovaných rostlin a plodů. Tento proces a ochranu proti chorobám rostlin podporují nové technologie, ze kterých vycházejí i půdní kondicionéry TerraCottem.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TERRACOTTEM Česko kvete MV s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TERRACOTTEM
www.terracottem.com
Adresa

Adresa

Václavov 730/1
Miroslav 671 72

info@ceskokvete.cz
+420 777 762 521


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha