Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o. Ruční žehlení a praní košil Praha

Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o.
Ruční žehlení a praní košil PrahaRuční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Při tradičním ručním žehlení a praní košil se soustředíme na detaily, jakými jsou dokonalé puky na rukávech nebo správné postavení límců u košil. Vyžehlenou a provoněnou košili pověsíme na ramínko nebo podle přání zákazníka složíme a dovezeme přímo na místo určení.

Praní a žehlení košil

Košile pereme a žehlíme jednotlivcům i firmám

Služby ručního žehlení a praní košil jsou určené jak běžným zákazníkům a domácnostem, tak velkým firmám a provozovnám, jakými jsou hotely, restaurace, menší zdravotnická zařízení nebo kosmetické salony a wellness studia. Cenovou nabídku přizpůsobujeme individuálně podle potřeb zákazníka.

Našimi klienty jsou jednotlivci i firmy


Praní a žehlení košil včetně dopravy k Vám domů nebo do firmy

Vážíme si našich zákazníků, proto naše Prádelna v Čechtické nabízí službu odvozu použitého a špinavého prádla a doručení čistých a vyžehlených košil na zákazníkem určené místo. Klienti tak nemusí vozit špinavé košile na vyprání, čisté košile naopak přijedou za klientem.

Odvoz špinavého prádla, dovoz vypraných a vyžehlených košil


Poctivé a precizní ruční žehlení košil

Poctivé a precizní ruční žehlení spočívá nejen v použití klasické žehličky bez napařování, nakropení prádla před žehlením a rozžehlení puků na rukávech, ale také ve skládání košil podle Vašich instrukcí. Takto vyprané a vyžehlené košile před převozem zabalíme do ochranné fólie.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas je také potřebné něco zašít, zkrátit či prodloužit a vy na to nemáte čas ani trpělivost. Abyste však nepřišli o čisté a vyžehlené prádlo od oblečení až po polštáře a pracovní oděvy, stačí se obrátit na profesionály na slovo vzaté, a sice na firmu Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. s provozem v Praze.

Vydáno 08.11.2017
Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Dokonale vyprané a vyžehlené prádlo či oblečení je důležitou součástí dobré pověsti každého hotelu, ubytovny, restaurace či nemocnice. Rodinná prádelna v Praze 4, Prádelna v Čechtické, klade velký důraz na profesionalitu a nadstandardní služby v této oblasti. Firmám i koncovým klientům poskytuje služby praní a čištění, žehlení a mandlování, ale také šití dek, opravy oděvů či praní outdoorového vybavení.

Vydáno 12.12.2016
Plzeňská prádelna nabízí komplexní služby a zaměstnává zdravotně postižené spoluobčany

Plzeňská prádelna nabízí komplexní služby a zaměstnává zdravotně postižené spoluobčany

Nově otevřená Domácí prádelna v Plzni, která se specializuje na praní prádla, žehlení i mandlování, je ideální ukázkou toho, jak spojit nabídku vyhledávané služby s pomocí postiženým. Firma zaměstnává především hendikepované lidi, pro které je velmi složité najít adekvátní zaměstnání s férovým jednáním. Plzeňská prádelna staví svůj přístup na odstranění bariér a umožnění začlenění do společnosti a do pracovního procesu i zdravotně postiženým.

Vydáno 10.11.2015
I košile se dá žehlit s láskou

I košile se dá žehlit s láskou

Padáte únavou a žehlení se vám kupí na hromadách? Nechte si raději vyžehlit u www.vyzehlenakosile.cz. Budete mít více času na sebe, děti a manžela. Vaše prádlo odvezeme a přivezeme, kdy a kam si určíte. Stačí zavolat a domluvit se. Nabízíme také praní, mandlování, drobné opravy prádla a odvoz prádla do/z čistírny.

Vydáno 31.05.2014Vydáno 29.10.2018
128 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2019