Nabízíme dělení plechů z vlastního materiálu, nebo materiálu zákazníka

TVARPAL, s. r. o. Přesné výpalky z plechů Hradec Králové

Nabízíme dělení plechů z vlastního materiálu, nebo materiálu zákazníka

Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

Laserový paprsek je velice výhodné využít pro přesné řezání i těch nejodolnějších kovových i nekovových materiálů. Tím, že je možné zaostření pouze na určité místo, vznikne řezná spára minimálních rozměrů. Tím pádem nedochází k plýtvání materiálem.

Stroj Vanad laser kompakt - laserové vypalovaní plechů

CNC stroje si poradí s plechy, barevnými kovy i ocelí

Díky nejmodernějším technologiím je možné v současné době laserové dělení materiálu s maximální přesností. Kromě přesných výpalků z kovů se také dodávají polotovary, které vznikají metodou kyslík-acetylén, plasma nebo laser. Metodou kyslík-acetylén se zhotovují standardně výpalky až do tloušťky 200 mm. Zde se využívají CNC pálící stroje VANAD-Aréna. Ty jsou osazeny strojními hořáky HARRIS. Plazmové pracoviště je výrobcem výpalků z nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů a také z běžně používané konstrukční oceli. Zakázky se zpracovávají buď z vlastního materiálu tak i z materiálu zadavatele. Plazmová pracoviště jsou vybavena stroji HiFocus 130i a HiFocus 280i.

Laserové vypalovaní plechů, nejmodernější technologie


Technologie pro oděru vzdorné plechy

Stroj CNC stroj KOMPAKT Laser, kterým je možné provádět rychlé a velmi účinné termické dělení uvedených materiálů, se stal součástí moderních provozoven. Vláknový laser s fokusovaným paprskem si totiž snadno poradí s kovovými i nekovovými materiály běžných formátů. Zpracovat tak lze materiál o maximálním rozměru 2500x6000 mm a maximální hmotnosti 5000 kg. Pro opravy a výrobu lžící pro bagry, zásobníky kamení, drtiče kamene, drapáky jeřábů a další velice namáhané stoje a jejich součásti se používají oděru vzdorné plechy Hardox, Creusabro, Dilidur, Fora, Raex, Xar a jiné. Ani tyto odolné materiály nejsou pro moderní laserové stroje žádným problémem. Už do čtyřiadvaceti hodin budete mít zpracovanou cenovou nabídku a následnou dopravu do místa určení.

Laserové vypalovaní plechů - stroj Vanad laser kompakt


Minimální řezná spára = úspora materiálu

Jedním z nejmodernějších strojů, které využívají laserovou technologii, je Vanad laser Kompakt. Své místo nachází v malých i větších provozech, protože umožňuje maximální přesnost při řezání. Což je výhodné i z hlediska úspory materiálu. Princip, na kterém pracuje, je na „první poslech“ celkem jednoduchý, ale velice účinný. Díky vysoce zaostřenému paprsku laseru vzniká minimální řezná spára a nízké tepelné ovlivnění materiálu.Vydáno 29.11.2018
180 Zhlédnutí
Topováno 16.02.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tvarpal s.r.o.: Profesionální specializace na výpalky z plechů

Tvarpal s.r.o.: Profesionální specializace na výpalky z plechů
Konečným výsledkům z materiálů předchází profesionální zpracování, například dělením. Společnost Tvarpal s.r.o. se sídlem v Hradci Králové se již od roku 2001 specializuje právě na plechové výpalky, ke kterým používají pouze moderní technologii různého provedení. Kromě toho je v jejich kompetenci ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TVARPAL, s. r. o. Přesné výpalky z plechů Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
TVARPAL, s. r. o.
tvarpal.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

SlužbyReference
Adresa

Adresa

Vážní 1105
Hradec Králové 500 03

tvarpal@volny.cz
+420 777 338 558


Najdete nás také zde:

ARES
captcha