Ambulance estetické medicínyZastavte čas pomocí koňského kolagenu

Už po pětadvacátém roce života začíná ubývat kolagen, který je zodpovědný za stav naší pleti. A s blížící se padesátkou začíná být stav přímo kritický. Je tedy jasné, že pokud ho tělu vrátíme, zabráníme i některým nežádoucím změnám.

koňský kolagen – vyživuje a podporuje růst kolagenních vláken

Koňský kolagen je cestou jak pozastavit stárnutí pleti

V současné době existuje mnoho přípravků, které nám mohou pomoci pozastavit stárnutí pleti. Jen některé jsou ale skutečně účinné. Jedním z nich je koňský kolagen, který podporuje růst kolagenních vláken. Dodáním 100 % kolagenu docílíme především pružnosti, hydrataci a vypnutí pokožky tím, že se obnoví tvorba kolagenu. Dojde k efektu, který se nazývá luminosita (zesvětlí pleť, mizí pigmentace a nedokonalosti pleti). Už několik let se v medicíně využívá metoda aktivizací kolagenem, která napomáhá hojení a regeneraci tkání. Inovační terapie je v lékařských kruzích známá pod označením BIO REV 100% kolagen. Tento přírodní produkt se získává ze živých zvířat, které jsou ze speciálních chovů. Rozhodně se nemusíte obávat, že zvířata při odběru trpí. Na jejich život nemá tato procedura žádný vliv.

Výhody koňského kolagenu – vyživuje a podporuje růst kolagenních vláken


Stačí jedna aplikace BioRev - Kolagen 100%

Přípravek Biorev je sterilní ampulka s 200 mg prášku z koňského kolagenu typu I. Aplikace je velice jednoduchá a není čeho se obávat. Jedná se o formu drobných vpichů do oblasti podkoží nebo sliznice rtů. Účinky jsou skvělé tím, že optimalizují podmínky pro tvorbu nového kolagenu. Klient sice může pociťovat mírné pálení, ale to během několika minut zmizí. Stejně jako případné lehké zarudnutí kůže nebo mírný otok, které vymizí během několika hodin. Po aplikaci nastává proces obnovy. Už po několika dnech zjistíte, že se pleť zlepšuje. Výsledky jsou lepší nežli se známou kyselinou hyaluronovou. Efektivní je již jedno ošetření. Lze ale udělat výjimku a na základě konzultace domluvit ještě jeden zákrok přibližně za měsíc až dva po prvním ošetření.

Výsledky zákroku jsou lepší než s kyselinou hyaluronovou


Doporučení a kontraindikace

Výrobek není možné použít do oblasti kolem očí a mezi oči a v případě známé přecitlivělosti na tento typ produktů. Taktéž nelze aplikovat do míst, která jsou napadená infekcí nebo zánětem. Není ani doporučen pacientům s kolagenním cévním a autoimunitním onemocněním pojivové tkáně. Alergická reakce v souvislosti s používáním zdravotnických přípravků na bázi koňského kolagenu nepřesahují míru, který je obvyklá u jiných typů zdravotnických přípravků. Tato procedura se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Přesto, že dosud nejsou známé žádné specifické kontraindikace.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.

Vydáno 08.01.2015
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.

Vydáno 21.10.2016
Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Naše tělo může být na některých místech geneticky více obdařeno, než bychom chtěli. Pokud vás trápí přemíra podkožního tuku či celulitida na různých partiích těla, od obličeje přes břicho a boky až po lýtka, efektivním a miniinvazivním způsobem modelace partií je provedení lipolýzy. S prováděním této lipolýzy mají lékaři z vyhledávaného nestátní zdravotnické zařízení Ambulance estetické medicíny, kde je krédem individuální péče o klienta a odborný personál a špičková technika.

Vydáno 03.04.2016
Estetická medicína vám navrátí krásu

Estetická medicína vám navrátí krásu

Máte pocit, že vaše pleť už není to, co bývala? Objevují se vám vrásky, padají vám vlasy nebo na sobě pozorujete jiné estetické nedostatky? Cítíte však strach či pochyby, když slyšíte slova jako lifting, facelifting, neinvazivní mezoterapie a podobně?

Vydáno 22.09.2015Vydáno 03.12.2018
1062 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2019